Tani druk plakatów

Do niedawna, aby móc wydrukować niewielką ilość kalendarzy trzeba było uciekać się do techniki cyfrowej

Drukarnia NIE PONOSI odpowiedzialności za prace przysłane w programie Corel Draw i pliki PDF publikowane z programu Corel Draw oraz wynikające z tego tytułu błędy.
Uwaga wszystkie pliki w formacie CDR będą automatyczne konwertowane do formatu PDF z zamianą kolorystyki na CMYK z wyłączeniem papierów firmowych zamówionych w kolorystyce PANTONE lub HKS) Drukarnia NIE PONOSI odpowiedzialności za konwersję kolorów z programu Corel Draw.
Drukarnia NIE PONOSI odpowiedzialności za prace, w których odległość od linii cięcia nie jest zgodna ze specyfikacją.

Dzisiaj można taniego druku offsetowego. Możliwość taką oferują współczesne drukarnie internetowe.

Serwis taniadrukarnia.net NIE PONOSI odpowiedzialności za źle przygotowane lub niezgodne ze specyfikacją materiały oraz wynikające z tego tytułu błędy w druku.

Prawidłowo przygotowany PDF
PDF-y – PrePress: 1. acrobat 4 wersja 1.3, 2. zdjęcia 350dpi, 3. wektory 2400 dpi, 4. spady po 3 mm + linie cięcia, 5. katalogi i broszury – strony w kolejności 1,2,3… itd. (żadnych składek), 6. całość CMYK, 7. dokładne opisy plików tj. Katalog_X_Srodki.pdf Katalog_X_Okładka.pdf, (gdzie x=nazwa), 8. ulotki składane, przygotowane wg wzorów dostępnych na naszej stronie, 9. projekt wyśrodkowany na stronie. 10. czcionki zamienione na krzywe

Gotowe wydruki dowożone są bezpośrednio pod drzwi przez kuriera. Dzięki podpisaniu umów z firmami kurierskimi na korzystnych warunkach możemy zagwarantować, że koszt dostawy, wliczony w cenę zlecenia nie ulegnie powiększeniu.

Strona internetowa drukarni znajduje się pod adresem: http://taniadrukarnia.net

PDF – PrePress – zgodność: Acrobat 4 (PDF 1.3) 1. wszystkie fonty zamienione na krzywe, 2. spady po 3 mm z każdej strony, 3. jeśli w pracy znajdują się mapy bitowe, to powinny być one odpowiednio zapisane w skali 1:1, 4. rozdzielczość 350 dpi (prace są naświetlane przy liniaturze 175 lpi), 5. tryb kolorów CMYK bez osadzonych dodatkowych profili (lub zadany profil „Coated Fogra 27 (ISO 12647-2):2004)“, 6. projekt wyśrodkowany na stronie, 7. odległość obiektów graficznych i tekstów od linii cięcia min. 3 mm (katalogi i teczki zalecane 5 mm) 8. Jeżeli występują Linie cięcia w pracy to powinny się znajdować za obszarem brutto. (patrz przykład: )

Tags:

Comments are closed.