obrazki

Znudziło ci się przeglądanie internetu, już teraz nie musisz przeszukiwać milionów miejsc by znaleźć szczyptę humoru! U nas masz go pod dostatkiem, najlepsze treści z najlepszych portali, pełny portal humoru czeka aż odwiedzisz go teraz! Nie marnuj życia! Baw się dobrze!

Komentuj, publikuj – dziel się ze znajomymi! Bierz udział w fascynujących konkursach, wygrywaj niecodzienne nagrody. Tylko jedno kliknięcie dzieli cię od wkroczenia w ten fantastyczny świat wesołego i śmiesznego obrazka:D

Szukasz humoru? Dobrej zabawy? A może porostu się nudzisz i chciał byś poklikać w coś w internecie?
Dobrze trafiłeś u nas znajdziesz niezliczoną zabawę, humor na najwyższym poziomie,oraz doskonały humor od którego rozboli cię brzuch!

Masz swoje ulubione portale na których szukasz rozrywki? Znasz demoty, kwejki, komixxy?
A co jeśli najlepsze pozycje znalazły by sie w jednym miejscu?
Już nie musisz skakać po stronach, koniec z przeszukiwaniem poczekalni – u nas nowy obrazek co chwile miło cię zaskoczy!

Zjarany Zbyszek gości z nami wspaniałe miejsca, z nami dowiesz się gdzie chowa starą gdy piwo idzie, zobaczysz jak nagłaśnia muzę gdy się robi ciemno. Z nami nudzić się nie można, wie to nawet największy troll internetu. Nie bądź dzieckiem, wyzuć to z siebie!

Niebanalny humor to podstawa tego smutnego jestestwa, migrena, depresja – wbijaj tutaj na śmieszne obrazki!
Z nami nie można się nudzić tu znajdziesz to czego ci brakuje! Internet się skończył? Wszystko już widziałeś? Naciśnij F5 i poczuj magię! Nie wiesz gdzie jest F5, no coty?
A tak serio to poszukaj między F4 i F6:P Na pewno szybko znajdziesz!

Kot Paczacz – paczy razem z nami, co się paczysz wbijaj na portal i wpisz w wyszukiwarkę “Paczacz” tu znajdziesz swoją świątynie opaczności. Wesoło z buta i z humorem to motto które nigdy nas nie opuszcza.

Justin Bieber pośmiech całego internetu, tu znajdziesz najlepsze soczyste kawałki z jego uczestnictwem, poniżony, wyśmiany to za mało! Sprawdź co go czeka u nas na pewno z uśmiechem wrócisz do nas po więcej!

Tags:

Comments are closed.