willa zagorze

willa zagórze to idealne miejsce na spotkania biznesowe i konferencje z dala od zgiełku miasta, a zarazem w bliskiej od niego odległości. Do Państwa dyspozycji są dwie klimatyzowane sale konferencyjne oraz gustowna sala restauracyjna przystosowane do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, bankietów, seminariów, szkoleń i innych spotkań biznesowych.

Bogate wyposażenie multimedialne, a w tym najwyższej jakości sprzęt multimedialny i konferencyjny oraz bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego i sieci LAN, odpowiadający tym samym wszelkim potrzebom naszych klientów świadczy o atrakcyjności tych sal do organizacji przedsięwzięć typu wesela warszawa i okolice.

Oferujemy pomoc przy organizacji wesela okolice warszawy chcemy sprawić, że goście poczują się jak na prawdziwej uczcie weselnej… – sytej, wesołej i bogatej. Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie wszystkich Gości, na co składa się dbałość o szczegóły, rzetelność i elegancja.

Taka sala weselna okolice warszawy jest tylko tutaj. Zadbamy o wybór smacznych i elegancko podanych potraw, gustowne dekoracje kwiatowe, znakomitą oprawę, obsługę na najwyższym poziomie, a przede wszystkim czarującą i niepowtarzalną atmosferę.

Nasz hotel okolice warszawy i jego usługi cateringowe to oparte na zasadach “zdrowej żywności” zadowalające tym samym wszystkich klientów. Zaspokoimy nawet najbardziej wymagających klientów zapewniając nie tylko jedzenie, czy też zastawę stołową, ale między innymi namioty, przenośne parkiety taneczne, stoły, krzesła, dekoracje kwiatowe oraz cały niezbędny sprzęt gastronomiczny.

Nasz hotel organizuje również wesela warszawa i okolice. Przyjęcie weselne to wspomnienia, do których z przyjemnością i wzruszeniem sięga się pamięcią. Wspaniałe wnętrza wzbogacone subtelną dekoracją weselną zachwycą wszystkich Gości, a umiejętności kulinarne naszego Szefa Kuchni oraz profesjonalna obsługa kelnerska pozwolą Państwu oddać się szaleńczej zabawie i poczuć naprawdę wyjątkowo.

Tags:

Comments are closed.