Portfel Swarovski,Portfele Puccini,Portfel Wittchen

Portfel Swarovski

Francja to kolebka Ogólnoświatowej popularności. Potrzebny więc stał się udział tamtejszych projektantów przy tworzeniu rzeczy ślicznych i niepowtarzalnych.
Naszą muzą do wykreowania takich właśnieArtykułów stało się słowo GIOVANI.W 2007 firma Swarovski wróżniła nasz projekt portfela z kryształami i przedstawiła go na wystawie w Paryskim Luwrze obok takichOgólnoświatowych brandów jak Camel Active czy Vip Collection.
Na potrzeby marki Swarovski zaistniałEkstra filmik promocyjny.
Film obejrzeć można na stronie www.portfel.net.pl
CechąSwoistą kolekcji są kojarzone z komfortem i wytwornością – kryształy Swarovskiego.
Wszystkie opatrzone są w certyfikat oryginalności.
Połączenie blasku kryształów i skóry o najwyższej jakości dodaje produktom niepowtarzalny charakter i czar.
Kolekcja skierowana jest do klientów szukających wyrobówWyszukanych, najwyższej jakości.
Artykuły z naszych kolekcji z kryształami SwarovskiegoDowodzą, że skóra w połączeniu z wyjątkowym designem i dodatkami to materiał dający nieograniczone możliwości kreowania, który pozwala przełamać granice wieku grupy adresatów i stylów, które preferują.

Portfele

Puccini – Galanteria skórzana. Firma Puccini jest na rynku polskim zauważana jako lider w produkcji oraz dystrybucji luksusowej galanterii skórzanej i bagażu podróżnego.Marka Puccini należy do firmy INTER-LEATHER. Giacomo Antonio Domenico Michele Secondo Maria Puccini to włoski kompozytor muzyki operowej – czyżby miano firmy miała związek z tą świetną postacią?.
Puccini jest firmą o wieloletniej tradycji. Produkuje znaną galanterię skórzaną z najlepszych włoskich skór. Bardzo urozmaicone wzornictwo,Doskonałość wykonania przy wykorzystaniu zasad ergonomii oraz uszlachetniony smak to gwarancja powodzenia każdego produktu Puccini.
Kolekcja wykonana z włoskich skór cielęcych, garbowanych metodą roślinną. Ogromnie wytrzymała skóra, miła w dotyku, o głębokiej barwie.Na powierzchni skóry występują naturalne jarzma nadające wyrobom Puccini oryginalny charakter. Idealnym dopełnieniem są okucia w kolorze starego złota.

Portfel Wittchen

Firma WITTCHEN została ustanowiona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena. Od momentu zaistnienia marka stale osiągała na popularności i aktualnie jest liderem na rynku ekskluzywnej galanterii skórzanej. FirmaDysponuje rozległą sieć własnych Salonów Firmowych i stoisk patronackich w całym kraju, prowadzi sprzedaż wyrobów dla klientów indywidualnych, prężnie poprawia działalność eksportową, a także sprzedaż za pośrednictwem Netu. Obecnie marka może pochwalić się licznymi sklepami firmowymi na rynku Wschodnim, głównie w Rosji, Ukrainie i na Białorusi. Rozwój firmy stał się przyczyną stworzeniaDzisiejszego centrum sprzedaży na www.portfel.net.pl.
Przykładamy dużą wagę do najwyższej jakości, dlategoWszelkie nasze artykuły robione są ręcznie, w tradycyjnej technologii „hand made”. Każdy wyrób opatrzony jest indywidualnym Certyfikatem Autentyczności, który jest gwarancją oryginalności i najwyższej klasy produktu. Przywiązanie do detalu, wyjątkowe wzornictwo, perfekcyjne szycie to elementy odróżniające naszą markę.
Marka WITTCHEN jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, którePrzyznają jej pozycję na rynku dóbr luksusowych. Każde wyroby WITTCHEN są podpisywane swoistym logo, które ręczy klasę i ekskluzywność każdego produktu. Klienci cenią produkty marki za szykowny styl, najwyższą jakość oraz doskonałe wykończenie.

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.