Wózki widłowe

Firma która zakupi u nas wózek może liczyć na przeglądy wózków widłowych w dobrej cenie z możliwością dojazdu do zakładu pracy. Nie naraża to klienta na koszta transportu. Klienci wynajmujący długoterminowo traktowani są na takich samych warunkach. Dojeżdżamy z niezbędnym sprzętem w godzinach i miejsce wskazane przez zleceniodawcę. Pracujemy nawet w godzinach mocnych wiemy że w ciągu dnia wózki nie mogą się zatrzymać.

Na Śląsku są tanie wózki widłowe największy wybór jest w Rudnikach koło Rędzin. Firma RAK ma w swojej ofercie kilkadziesiąt wózków widłowych nowych i używanych takich firm jak: LINDE, TOYOTA, GARDENER, MANITOU, KOMATSU, NISSAN, HYSTER, STILL, MITSUBISHI, JUNGHEINRICH, YALE. Są też inne firm ale w mniejszych ilościach jeśli chodzi o zamówienia to przyjmujemy na dowolne marki całych wózków i części.

Jeśli chodzi o województwo śląskie to wózki widłowe Częstochowa posiada olbrzymią konkurencję, przekłada się to na dobrą cenę jak i duży wybór wózków w tym regionie. Wózki widłowe Częstochowa sprzedaje na terenie całego kraju jak i za granicą kupują małe firmy ale i duże magazyny po kilkadziesiąt sztuk.. Zapewniamy transport do nabywcy.

Nasza kolejna branża to naprawa wózków widłowych, naprawiamy w swoim warsztacie jak i u klienta w firmie. ulepszamy nie tylko swoje sprzedane wózki, każdy ma możliwość skorzystania z naprawy wózka widłowego oraz do zakupu tanich używanych części zamiennych. Posiadamy też własną lakiernie gdzie nawet najbardziej zniszczony wózek nabierze blasku i będzie jak nowy.

Współpracujemy z wieloma firmami w kraju i zagranicą jeśli posiadasz wózek widłowy możemy go kupić, naprawić, sprzedać na części, lub wynająć Decyzja należy do ciebie co zrobisz ze swoim wózkiem. Naprawę wykonujemy w ekspresowym terminie a części dostarczamy w dwadzieścia cztery godziny. Zapraszamy również na allegro tam można obejrzeć cześć naszej oferty. Dla bardziej wymagających klientów sprowadzimy odpowiedni sprzęt w ciągu siedmiu dni.

Tags:

Comments are closed.