Malowanie linii, pasów i znaków BHP

Linie, pasy i oznakowania odgrywają bardzo ważną rolę na każdej hali przemysłowej, magazynie, drodze czy boisku. Wszędzie gdzie kładziemy nacisk na bezpieczeństwo człowieka, oznakowanie takie umożliwia wyznaczenie i wyróżnienie stref komunikacyjnych.

Linie poziome w halach znakomicie sygnalizują optycznie wydzielone ciągi dla pieszych oraz pozwalając uporządkować miejsca posojowe jak i ciągi przeznaczone do ruchu kołowego. Oznaczenie zapewnia przejrzystość pomieszczeń i zwiększa bezpieczeństwo.

Malowanie linii, pasówi innych oznaczeń wymaga doświadczenia oraz odpowiedniego sprzętu pozwalającego wykonać usługę. Jakość wykorzystywanych materiałów wpływa na żywotność umieszczonych elementów na posadzkach. Dlatego bardzo ważne jest aby firma wykonująca usługę była dobrze przygotowana tzn. wyposażona w przeznaczone do tego typu prac agregaty drogowe.

Firmy usługowe umieszczają na posadzkach piktogramy standardowe oraz jeśli zajdzie taka potrzeba przygotuwują wzór pod Państwa potrzeby. Standardowe piktogramy wykonywane to:
– Wózek widłowy
– Pieszy – Wyjście ewakuacyjne
– Cyfry i litery
Znak STOP i UWAGA PIESZY

Dbając o najwyższą jakość wykonywanych usług firmy starają się korzystać tylko ze sprawdzonych dostawców farb i materiałów niezbędnych do wykonania usługi. Nowoczesny park maszynowy, doświadczona kadra i najwyższe w swojej klasie urządzenia to narzędzia dzięki którym można w najbardziej efektywny sposób wykorzystać swój potencjał i czas.

Tags:

Comments are closed.