Doradcy o kredytach na oświadczenie

W przypadku kiedy posiadamy więcej niż jedno zobowiązanie bankowe możemy pomyśleć o kredycie konsolidacyjnym. Zamieniając dwa lub więcej kredytów gotówkowych i innych zobowiązań bankowych na jedno możemy liczyć że nasze miesięczne zobowiązania do spłaty kredytów będą mniejsze, niż każdy kredyt gotówkowy z osobna.

Banki zwykle potwierdzają wysokość dochodów osób które składają wnioski o kredyt gotówkowy, nawet w przypadku kiedy mają wystawione zaświadczenie o zarobkach przez pracodawcę. Niestety czasami przytrafiają się osoby mające zaświadczenie spreparowane.

Aby otrzymać kredyt, niezależnie czy kredyt gotówkowy czy kredyt hipoteczny lub inny, musimy mieć jakieś źródło dochodu. Podstawowym źródłem dochodu jest umowa o pracę i działalność gospodarcza, zdarzają się także takie dochody jak:renta, emerytura, rolnictwo, najem nieruchomości, umowa zlecenie lub o dzieło.

Szukając kredytu gotówkowego dla siebie możemy chodzić od banku do banku i pytać. Można również znaleźć stronę jakiegoś brokera kredytowego który za nas obierze właściwy bank. Dobry doradca złoży także wniosek i pomoże na całym etapie prosesowania kredytu gotówkowego.

Kredyty samochodowe są to zwykle kredyty na nabycie samochodu. Kredyty samochodowe często są tańsze od kredytów gotówkowych, banki mają niezłe zabezpieczenie udzielonego kredytu w postaci przewłaszczenia pojazdu lub cesji ubezpieczenia AC.

Kredyt konsolidacyjny daje: niższe zobowiązania miesięczne, dodatkowa gotówka, jedna rata kredytu do spłaty zamiast kilku, niższe prowizje przy wpłacie raty, pogoda ducha bo pozbyliśmy się kilku starych zobowiązań.

Forum to miejsce na którym internauci mogą zamieszczać artykuły na różne tematy. Ostatnio popularne są fora internetowe na tematy związane z udzielaniem różnych kredytów gotówkowych dla firm i osób fizycznych.

Firmy mają możność załatwienia kredytu na zakup samochodu całkowicie na oświadczenie o dochodach. Nie ma zupełnie potrzeby dokumentowania swojego dochodu, dodatkowo nie jest obligatoryjny dokument potwierdzający niezalegania w ZUS lub US, na kredyt samochodowy.

Tags:

Comments are closed.