Styropian

Firma Kabex Ocieplenia proponuje Styropian. Zapraszamy do zapoznania się z naszą obecną ofertą. Jesteśmy pewni, że wśród naszych propozycji można znaleźć taką, która spełni Wasze oczekiwania. Styropian może okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Ile razy wracałeś zimą do domu, myśląc, że za chwilę się ogrzejesz? W domku jest przytulenie i ciepło, ale jakim kosztem? A dokładnie jakimi kosztami generujesz to ciepło? Ocieplając budynek styropianem, możesz zaoszczędzić niemałą sumę. Pomyśl o styropianie.

Styropian. to porowate tworzywo sztuczne otrzymane poprzez spienienie granulek polistyrenu zawierających w sobie np. eter naftowy. Spienienie można uzyskać przez podgrzewanie granulek zazwyczaj wodną parą. Styropian. jest bardzo potrzebny przy ocieplaniu budynków. Pomyśl o styropianie, ociepl swój dom.

Aby wyprodukowany styropian. był dopuszczony jako materiał izolujący w budownictwie na obszarze UE, należy przeprowadzić badania jego palności zgodnie z przepisami. Styropian posiadający Euroklasę E jest dopuszczony do zastosowań w budownictwie jako styropian samogasnący.

W zależności od stopnia spienienia uzyskuje się styropian różnej gęstości. Styropiany o małej gęstości są słabe pod względem mechanicznym i łatwo ulegają zgnieceniu, natomiast te o większej są twardsze i umożliwiają poprawne izolowanie niektórych elementów konstrukcyjnych narażonych na duże obciążenie (np. podłogi, dachy, elementy ścian, stopów).

Styropian. używany jest w wielu przypadkach przy docieplaniu domów, jako lekkie tworzywo termoizolacyjne oraz jest używany jako np. rdzeń izolacyjno-konstrukcyjny przy produkcji budowlanych płyt warstwowych. Jest również stosowany, po odpowiedniej obróbce mechanicznej, jako tworzywo do wykonywania izolacji akustycznej ale spełnia to zadanie tylko w przypadku tłumienia dźwięków uderzeniowych.

Zadbaj o docieplenie swojego domu, do którego codziennie wracasz, a po pierwsze będziesz wracać chętniej, a secundo oszczędzisz niemałe pieniądze na ogrzewaniu swojego domu. Pomyśl o styropianie, zastanów się ile możesz zyskać i zaoszczędzić jednocześnie.

Tags:

Comments are closed.