noclegi dla studenta Olsztyn

Apartament, pokoje do wynajęcia Olsztyn.
Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem apartamentu, pokoi zapraszamy. Wynajmujemy małe oddzielne „mieszkanko” ” położone na niskim parterze domu ok 60m2, całą tą część przeznaczyliśmy tylko dla: jednej, dwóch, trzech lub czterech osób. Wynajmując u nas masz pewność, że nikt „obcy” nie będzie mieszkał a cała ta część przeznaczona jest tylko dla was. Do waszej dyspozycji: dwa pokoje (pokój wypoczynkowy i przechodni pokój gościnny) z widokiem na ogród, TV, Internet, kuchnia z pełnym wyposażeniem, toaleta z prysznicem, przedpokój, oddzielne wejście oraz możliwość korzystania z ogrodu.

Opis oferty. Mieszkamy na cichym i spokojnym osiedlu na skraju Olsztyna blisko dwóch jezior, dużego lasu oraz Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego. Szczególnie polecamy dla żaków. Kortowo w odległości ok 300 m, dojście na zajęcia zajmuje kilka minut. Dla turystów polecamy odpoczynek oraz grillowanie w ogrodzie, spacer po lesie lub wzdłuż brzegu Łyny, wakacje nad jeziorami, zwiedzanie starówki olsztyńskiej.

Dodatki gratis.
Wiele kwater prywatnych w okresie wakacyjnym oferuje atrakcje okolic. Jeziora i związane z nimi najprzyjemniejsze chwile. Sporty wodne, kąpiel, wędkarstwo, zbieranie grzybów, jagód. W okresie wiosennym podziwianie rozkwitającej zieleni, śpiew ptaków. Jesienią zachwycą nas piękne zieleńce, zachody słońca. To wszystko w połączeniu z wieczornym wspaniałym czasem. Biesiadowanie, picie piwa, drinków, obserwowanie tysiąca kolorów płomienia ogniska studzonym kroplami szampana w podgrzewanym basenie ogrodowym.

Większe możliwości. Właściciele takich kwater czasami oferują znacznie bogatszą ofertę niż hotel. Zaczynając od oferty luksusowego wyposażenia pokoi, atrakcji dodatkowych, możliwości biesiadowania w ogrodzie, zażywania kąpieli w podgrzewanym z bąbelkami basenie ogrodowym, ognisko i wiele innych. Jeśli ktoś zapyta o cenę to odpowiadam ze koszt to tylko wynajęcie pokoju dodatki gratis.

Podróżowanie.
Ludzie są zmuszeni do podróżowania w różnych celach. Jedni podróżują, bo lubią zwiedzać, poznawać nowe miejsca. Inni podróżują, bo jest to związane z ich karierą, pracą, nauką. Zatrzymując się w nowym miejscu zawsze potrzebujemy odpocząć, coś zjeść, zrelaksować się. Szukamy walorów odpowiadających nam. Z ofertą przychodzą hotele, pensjonaty, ale również kwatery prywatne.

Tags:

Comments are closed.