Sprawdzone sposoby odchudzania

Strona zawiera materiały na temat skutecznych sposobów utraty wagi czyli odchudzania. Przeczytasz tutaj o najskuteczniejszych dietach, które sama wypróbowałam.

Określenie dieta jest często wykorzystywane w odniesieniu do diet odchudzających. Zachęcam wszystkich do podzielenia się ze mną interesującymi dietami.

Dieta Andersona ta została opracowana przez dietetyka z uniwersytetu w Los Angeles Henry L. N. Andersona. Jest to również jedna z diet nie łączenia. Jej zwolennicy twierdzą, że przyczyną tycia jest nieprawidłowo zestawiony jadłospis. Trzeba jednak w niewielkim stopniu wieczorem pilnować liczby kalorii.

Dieta Szwedzka to 13 dniowy z góry określony jadłospis, którego należy rygorystycznie przestrzegać. Dzięki temu można średnio zgubić 7 – 20 kg. Jedno niepotrzebne odchylenie i cała dieta może się nie udać. Kurację przeprowadza się przez 13 dni i ani jeden dzień więcej ani mniej.

Dieta antywrzodowa jest to dieta ochronna z ograniczeniem substancji zwiększających wydzielanie soku żołądkowego. Dieta ma zastosowanie w przypadków choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, wrzodów jelita.

Odpowiednia dieta zapobiega lub nawet ulecza wiele poważnych chorób. Dlatego dieta może Ci pomóc.

Dieta jogurtowa jest bogata w łatwo przyswajalne białko, wapń, fosfor i witaminy. Zaleca się stosować tylko jogurty zawierające żywe kultury bakterii, które ułatwiają i przyspieszają trawienie. W tej diecie, oprócz wymienionych niżej owoców, pieczywa i innych składników, należy jeść jogurty.

Dieta dr Kwaśniewskiego jest chwalona przez stosujących i nagminnie potępiana przez lekarzy. Opiera się na założeniu, że człowiek może sam się wyleczyć z wielu chorób pod warunkiem, że dostarczy organizmowi odpowiednie paliwo czyli tłuszcz.

Dieta kapuściana zyskała popularność, dzięki plotce która mówiła że właśnie dzięki niej prezydent Kwaśniewski zyskał piękną figurę. Została opracowana dla pacjentów z problemami kardiologicznymi.

Korzystanie z diety to nie tylko poprawa wyglądu poprzez utratę wagi, lecz także poprawa zdrowia. Dieta w języku greckim oznacza styl życia czyli inaczej sposób odżywiania.

Tags:

Comments are closed.