Usługi dekarskie

W Polsce przeważają dachy strome, jednak coraz częściej buduje się domy na podstawie projektów, w których dach jest płaski, pulpitowy lub kolebkowy. Dach przede wszystkim powinien nam się podobać. Jego wybór wiąże się także z zasobami finansowymi i potrzebami zagospodarowania przestrzeni domowej. Współczesne dachydachy płaskie nie przypominają już tych sprzed kilkudziesięciu lat. dachy Częstochowa

Towar na pokrycia dachy zależy od strefy klimatycznej, lokalnego stylu i architektury budynku. Używane są zarówno pokrycia tradycyjne, takie jak strzecha, gont czy łupek, jak i współczesne systemy pokryć dachowychsystemy pokryć dachowych zawierające membrany izolacyjne i warstwy wodoodporne. Kąt nachylania dachu również zależy od lokalnych uwarunkowań i projektu architektonicznego.

Firma budowlana DACH-MA świadczy usługi dekarskie i Ciesielskie, zajmujemy się pracami z zakresu dekarstwo, blacharstwo i ciesielstwo w Częstochowieciesielstwo w Częstochowie i okolicach. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników z niezbędnymi upr4awnieniami, oferuje szeroki zakres wykonywanych usług. Prace wykonujemy zarówno na domach jednorodzinnych jak i budynkach szeregowych.

Jest mnóstwo rodzajów dachów np: dach czterospadowy to dachy o dwóch połaciach podłużnych o kształcie trapezu oraz dwóch połaciach bocznych w kształcie trójkątnym. Taki rodzaj naszego dachu zwany jest także brogowym. Nie jest to niełatwy dachydach ale taki układ nie przyniesie dużych strat w materiale którym będziemy go pokrywać, również ekipa budowlana nie powinna mieć większych problemów.

Oferujemy również sprzedaż na pokrycia dachowe i akcesoria dachowe. Przy zamówieniu usług i materiału przewidujemy rabaty. Zapewniamy transport. Ceny montażu porycia dachoweporycia dachowe czy więźby ustalane są indywidualnie, nie ma twardego cennika usług gdyż każdy dach jest inny. Więcej na ten temat na naszej stronie www.dach-mat.czest.pl

Tags:

Comments are closed.