Zakładamy ogrody: Bydgoszcz,Toruń,Poznań

Zagospodarowanie przydomowych ogrodów jest w Polsce wciąż nową dziedziną. Dopiero od niedawna zadanie zaprojektowania i wykonania ogrodu zlecamy wyspecjalizowanym firmom. Napędzana przez branżową prasę i TV moda na ogrody, oczka wodne, stawy kąpielowe czy automatyczne nawadnianie roślin sprawia, że stale poszerza się zakres pomysłów i sposobów na ich realizację. Wraz z nimi, oczekiwania klientów, którym mamy obowiązek sprostać.

Ekoratornia jest Certyfikowanym instalatorem:
systemów nawadniających marki Irritrol (wykonujemy również instalacje w oparciu o podzespoły Toro, K-Rain, Orbit, Hunter), systemów filtracyjnych oraz pomp do stawów kąpielowych i oczek wodnych niemieckiej marki Oaze, projektowaniem zajmuje się mgr inż. Rolnictwa specjalizujący się w melioracji,prace wykonywane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu (koparka łąńcuchowa),
firmy z branży ogrodniczej, specjalizujące się w zakładaniu ogrodów, mają możliwość skorzystania ze specjalnej oferty partnerskiej,

Ekoratornia ma w swojej ofercie:
*Systemy automatycznego nawadniania.
Darmowy projekt oraz wykonanie instalacji takich marek jak:
-Irritrol,
-Toro,
-K-Rain,
-Hunter,
-Orbit.
*Stawy kąpielowe i oczka wodne:
-darmowy projek i doradztwo -dobór i instalację systemów do stawów kąpielowych, oczek wodnych, basenów,
-specjalistyczne oświetlenie,
-fonatanny i inne produkty z grupy water entertainment, marki Oase.

Świadczone usługi obejmują projektowanie i zakładanie:
automatycznych systemów nawodnieniowych,
oczek wodnych,
stawów kąpielowych,
ogrodów,
usługi koparką łańcuchową. Szerokie spektrum świadczonych usług jest możliwe dzięki współpracy ze sprawdzonymi specjalistami w dziedzinie ogrodnictwa, architektury krajobrazu i budownictwa. Pomimo dużej dbałości o jakość, udaje się zachować korzystne ceny aby móc w pełni usatysfakcjionować klienta.

Najważniejsza jest satysfakcja klienta. Żeby móc ją zagwarantować nie wystarczy już solidność i dobra cena. Nie wystarczy już pomysłowość i pasja do wykonywanej pracy.
Potrzebna jest fachowa wiedza.
Dlatego nie przestajemy się doskonalić. Śledzimy wszelkie trendy i nowości w branży. Korzystamy z doświadczenia własnego i innych. Przede wszystkim jednak stawiamy na fachowe szkolenia, prowadzone przez specjalistów w swojej dziedzinie.

Obsługujemy: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław, Świecie, Grudziądz, Tucholę, Chojnice, Poznań, Gniezno, Wągrowiec i okolice.
Kontakt
pn-pt 9.00-19.00
kom.:
+48 531-OGR-ODY +48 531-647-639
e-mail:
kontakt@ekoratornia.pl
www.ekoratornia.pl

Tags:

Comments are closed.