Blizny mogą odmienić życie

Kwas glikolowy należy do alfa-hydroksykwasów (AHA), eliminuje zaskórniki, penetruje w głąb mieszków włosowych, gdzie rozkłada międzykomórkowe substancje cementujące, usuwa i zapobiega powstawaniu mas rogowych tworzących zaskórniki hamując w ten sposób rozwój trądziku.
 Kwas glikolowy, po wniknięciu w głąb skóry, stymuluje fibroblasty zwiększając syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów (GAG).

Zabiegi z użyciem kwasu glikolowego dają widoczne efekty w przypadku trądziku i zaskórników. Hamuje aktywność gruczołów łojowych, oczyszcza i zwęża rozszerzone pory, zapobiega powstawaniu stanów zapalnych. Pomaga szybciej pozbyć się wyprysków i przeciwdziała powstawaniu szpecących blizn. Regularnie stosowany w widoczny sposób odmładza skórę, pobudza syntezę kolagenu i elastyny,

Kelo-cote® jest najbardziej skutecznym środkiem do leczenia blizn.
Jest także najmniej kosztowną terapią na blizny, popartą badaniami klinicznymi.
Silikon jest złotym środkiem do leczenia blizn, który w klinicznych badaniach wykazał najlepszą efektywność w porównaniu z innymi środkami nieinwazyjnymi i jest rekomendowany przez Międzynarodowy Doradczy Zespół Ekspertów do spraw Leczenia Blizn jako pierwsza linia obrony przed nienaturalnym bliznowaceniem.

Kwas glikolowy – jest najbezpieczniejszym, nowoczesnym specyfikiem służącym w terapii regeneracji skóry i leczeniu melasmy, jeżeli przestrzega się procedury jego aplikacji. Należy pamiętać, że kwas kwasowi nierówny. Biodostępny jest tylko wolny kwas glikolowy, ponieważ tylko on ma właściwości terapeutyczne i głębokiej penetracji skóry.

Isispharma Glyco-A 12%, Peeling kosmetyczny, krem z kwasem glikolowym. – krem do peelingu powierzchniowego i średniogłębokiego.
Wskazania:
– nadmierne rogowacenie naskórka (także „rybia łuska”);
– skóra tłusta,rozszerzone pory skóry
– trądzik zaskórnikowy
– blizny potrądzikowe
Odbudowa włókien sprężystych i poprawa elastyczności skóry

Kelo-cote® – Jedyny w swoim rodzaju, plaster silikonowy do leczenia blizn nowopowstałych oraz “starych” w postaci żelu oraz sprayu. blizny – Łagodzi swędzenie i uczucie dyskomfortu – Zmiękcza i spłaszcza powierzchnię blizny – Zmniejsza odbarwienie blizny

Tags:

Comments are closed.