Kupujemy włosy damskie

Wyceniamy uczciwie. Cena zależy od długości, wagi i jakości włosów. Im dłuższe tym wyższa cena. Za włosy naturalne, spełniające Nasze wymogi płacimy dużo i sprawiedliwie. Posiadamy swój własny salon. U Nas ścięcie i fryzura gratis. Ścinając u Nas włosy dostaniesz za nie duże pieniądze i wyjdziesz z nową fryzurą całkiem za darmo. Zadowolony klient to Nasz priorytet.

Skupujemy włosy od 30cm. Jeżeli masz krótsze włosy i chcesz je sprzedać najlepiej skontaktuj się z Nami telefonicznie lub mailowo. Skupujemy zdrowe, czyste i nie farbowane włosy. Pamiętaj, że im dłuższe włosy tym cena i waga wzrasta.

Płacimy szybko. Jeżeli przychodzą Państwo z włosami już ściętymi, to zmierzymy, zważymy i zapłacimy gotówką do ręki w kilka minut. Jeżeli włosy są dopiero do ścięcia, zajmie to czas ścięcia ok. 30min. Natomiast Włosy wysłane do Nas są wyceniane od razu po ich otrzymaniu i do 2 dni pieniądze pojawiają się na koncie sprzedającego.

Wyceniamy włosy przed wysłaniem. Jeśli chcesz znać cenę ściętych włosów przed ich wysłaniem do Nas, koniecznie zrób zdjęcie włosów i wyślij je Nam na maila podając wagę i długość. Włosy powinny być zważone na wadze elektronicznej w aptece lub poczcie. Ich długość zmierzona od miejsca ścięcia do gęstego końca wówczas można podać przybliżoną wartość włosów.

Gwarantujemy 100% satysfakcji. Oprócz najwyższych cen za włosy gwarantujemy również bezpieczeństwo transakcji. Wysyłając włosy listem poleconym otrzymujecie Państwo na poczcie potwierdzenie nadania przesyłki z numerem który umożliwia jej śledzenie. Daje to Państwu pewność że przesyłka dotarła do Nas i została odebrana. Jest to zabezpieczenie i potwierdzenie naszej uczciwości.

Jesteśmy legalną Firmą. Mamy zarejestrowaną działalność gospodarczą. Mamy salon stacjonarny, fizyczne miejsce, gdzie można przyjść osobiście. Na miejscu ściąć włosy i dostać gotówkę do ręki jak również przynieść już ścięte warkocze.

Płacimy najwięcej. Chcesz dużo zarobić na swoich włosach? Zapoznaj się z Naszym cennikiem. Przekonasz się że nikt nie daje za włosy więcej. Oferujemy najwyższe ceny za włosy w Polsce. Dodatkowo za włosy koloru jasny blond dopłacamy +10% ceny z cennika.

Tags:

Comments are closed.