Obozy młodzieżowe w Hiszpanii

Zagraniczne obozy młodzieżowe to hasło, które młodzieży szkolnej kojarzy się z jednym miejscem – Lloret de Mar na Costa Brava. To najlepsze miejsce na wakacyjny wypad bez rodziców. Spośród wszystkich europejskich kurortów, to właśnie Lloret gwarantuje niezapomnianą przygodę w świecie dyskotek.

Połączenie wypoczynku i wspaniałej zabawy jest marzeniem wielu młodych ludzi. Długa promenada, plaża i czysta, ciepła woda, obok restauracje, ożywające wieczorami dyskoteki dla młodzieży, w których spotykają się tysiące spragnionych rozrywki młodych wczasowiczów. Foam Party w disco Tropics, pokazy laserów, czy dobre brzmienie znanych Dj-ów z całej Europy przyciągają ludzi kochających szaleństwo.

Pomimo, że latem na młodzieżowe wakacje w Lloret de Mar przyjeżdża ponad 100.000 młodych ludzi, to każdy znajdzie swoje miejsce na plaży. Oferta młodzieżowych rozrywek plażowych jest bardzo bogata. Często błędnie określa się plażę w Lloret de Mar piaszczystą. Jest to żwirek, który w niczym nie przypomina piasku znanego z Bałtyku.

Oprócz wielu atrakcji turystycznych hiszpański clubbing to zdecydowanie wizytówka Lloret de Mar. Z tego powodu jest miejscem, którego nie pominie żadne biuro podróży organizujące wypoczynek dla młodzieży. Plażowanie, kąpiele w lazurowym morzu, wspólne zabawy, konkursy, zawody a także wycieczki do Barcelony i wyczekiwane wieczorne imprezowanie to stałe punkty programu każdego obozu młodzieżowego.

We wszystkich klubach dla młodzieży jest przyjaźnie i bezpiecznie. Lloret de Mar jako organizator życia nocnego ma więcej doświadczenia niż Las Vegas. A że Las Vegas daleko, to czas zacząć przeglądać oferty młodzieżowych biur podróży. Sezon na wakacje letnie zbliża się dużymi krokami, a Lloret de Mar już szykuje atrakcje na ten rok.

Stolica rozrywki Costa Brava jest jedną z najbardziej zróżnicowanych miejscowości katalońskiego wybrzeża, potrafi zaskoczyć, rozczarować lub zachwycić w zależności od tego ile o nim wiemy. Warto wiedzieć, że z niezliczonych atrakcji młodzieżowych, zabytkowych miejsc i urokliwych pejzaży każdy ma szansę stworzyć swoje imprezowe Lloret de Mar, swój własny pamiętnik z wakacji.

Tags:

Comments are closed.