Bez dobrych, pięknych hostess nie ma promocji

Czy wszyscy wiemy kim bywa hostessa? Teraz jest to doskonale poznany zawód. Według encyklopedii, hostessą jest uczennica opiekująca się zwiedzającymi oraz kontrahentami podczas imprez targowych, konferencji lub podczas różnych imprez. Hasło hostessa wzięło się od anglojęzycznego wyrażenia „hostess”. Myślę, że każdy z nas natknął się na pracującą hostessę. Pracują wszędzie, w galeriach handlowych zachęcają do promocji, namawiają do degustacji produktów, rozdają ulotki, na targach i konferencjach obsługują stoiska.

Profesjonalne biura hostess poszukują adekwatnych pretendentek do pracy hostessy. Agencja hostess Najczęściej są to studentki czy uczennice. Możliwością zatrudnienia hostess bywa asysta przy produkcjach dla telewizji oraz konkursach. Zwykle hostessy wręczają konkursowe nagrody, kwiaty, statuetki i niewielkie upominki. Bywa też tak, że zajęcie hostessy staje się wstępem do dalszej kariery dzięki poznaniu odpowiednich osób.

Dobra hostessa powinna mieć umiejętność do współpracy w zespole, w dużym tempie, być wytrzymała na zwiększony wysiłek. Agencja hostess Dlatego ważną rzeczą jest dobra kondycja ogólna. Hostessa większość czasu pracuje w pozycji stojącej lub chodząc, zazwyczaj w butach na wysokim obcasie zatem zwiększonym naciskom są poddane nogi i kręgosłup. Dzięki różnorodności zadań, które wykonuje hostessa, praca ta jest bardzo ciekawa i nie ma w czasu na nudę. Dodatkowo hostessy nabierają doświadczenia tak bardzo przydatne w pracy.

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.