Mega Gra dla całej rodziny Spadające Małpki

Zabawka Spadające Małpki pobudza dziecko do czynnej zabawy, jednocześnie wpływając na przyspieszenie zręczności i wprawy strategicznego myślenia. Rozgrywka zasadami przypominająca bierki jest prosta i osiągalna dla użytkownika w każdym wieku, co tylko powiększy uciecha z posiadania gry i możności włączenia w nią większej ilości uczestników.

Spadające Małpki skonstruowane są bardzo starannie i nie zważając na wartości rozrywkowej będą znakomicie prezentować się na półce jako ozdoba, bądź element wystroju pokoju. Za pośrednictwem możności prędkiego złożenia i rozłożenia oraz wygodnego pudełka zabawkę można zabrać ze sobą wszędzie. Dzięki temu zabawa w Spadające Małpki zdoła umilić Państwu wspólny familijny wyjazd lub zapewnić kolejną atrakcję przy planowaniu dziecięcej imprezy, na przykład urodzinowej.

Zabawki cechuje łatwy montaż, dzięki czemu już nawet bardzo małe dzieci zdołają bawić się nią samodzielnie, choć ze względu na zawartość małych elementów zestawu, które mogą ulec połknięciu, zaleca się nadzór rodziców – lub przystąpienie do wspólnej zabawy.

Gra Spadające Małpki nie licząc swoich plusów rozrywkowych ewidentnie oddziałuje na rozwój ruchowy i intelektualny dziecka, zmuszając je do nieustannego podejmowania strategicznych decyzji i wykonywania ruchów w sposób spokojny i zaplanowany. Z tej przyczyny też jest wspaniałym wyborem dla rodziców, którzy chcą aby w parze z zabawą szedł też rozwój.

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.