Moje wypowiedzi

Przyjrzyjmy się dzisiejszemu poziomowi przekazywania wiadomości, nie ważne czy to w mediach czy w gazetach, otrzymujemy wyrywkowe wiadomości, na nieszczęście, jedyne co jest, to znaczne zarobki.

Dlatego musimy wspierać inicjatywy, które pozwalają dotrzeć do wyjątkowo ważnych informacji a także publikacji, pośród nich jest dziennikarstwo obywatelskie.

Dzięki sieci, ta forma informowania ludzi o istotnych wydarzeniach, umożliwia otwarcie szerzej oczu, każdemu który żył w zacofaniu medialnym. którzy sprawią, iż dziennikarstwo obywatelskie, stanie się formom przekazywania informacji do których będziemy mieli zaufanie. Nie jest to proste zadanie, ale warto walczyć o to by świat był lepszy.

Dziennikarstwo obywatelskie, to dla większości z nas, sposobność do poznania rzetelnych informacji, a to jest dla słuchacza najbardziej ważne, tak więc tym muszą charakteryzować się każde media.

Niestety, zmanipulowani słuchacze, przeważnie odrzucają rzeczywistość, nie akceptując jej, tego typu sytuacja wydaje się możliwa do zmienienia, jednak potrzeba większej ilości czasu, oraz ludzi.
Jeżeli chcesz się podzielić wiedzą, koniecznie znajdź portale, które publikują takie wiadomości.

Tags:

Comments are closed.