Składamy sobie życzenia na 18 lat

Wierszyki na 18 urodzinyz pewnością sprawiają wielką radość dla osoby będącej nimi obdarowaną. 18-te Urodziny to radosne święto, więc i życzenia na 18 składane drugiej osobie jak najwięcej powinny zawierać radosnych elementów, które będą niczym dekoracja kolejnego roku spędzonego przez daną osobę na tym pięknym świecie. Powinniśmy zatem nawzajem się prześcigać w wymyślaniu coraz to śmieszniejszych wierszyków na 18 -ste urodziny, żeby radość jubilata była tym większa.

Na wszelkie możliwe okazje Polacy ślą sobie nawzajem życzenia.Oczywiście także życzenia na 18 urodziny bowiem stanowią dla nas jakąś dobrą, małą cząstkę własnego pozytywnego myślenia o drugiej osobie, cząstkę którą na różne okazje chcemy się podzielić. Dlatego właśnie w naszej kulturze tak powszechnym jest na każde możliwą okazję składać sobie jak najlepsze życzenia także życzenia na 18

Życzenia urodzinowe na 18 lat częstokroć stanowią dla nas nie lada wyzwanie. Kłopotem nie są osoby, które znamy jak przysłowiową “własną kieszeń” i o których marzeniach i potrzebach wiemy praktycznie wszystko. Problemem są osoby znajome, które nie są z nami tak bardzo blisko jak najlepsi przyjaciele, czy też rodzina. Wtedy można wymyślić, bądź znaleźć w internecie wierszowane życzenia na 18 urodziny, bądź też życzeniainną okazję.

Na różne okazje ludzie składają sobie wierszyki. Jeśli chodzi o życzenia na 18 urodziny są jedną z najpopularniejszych form składania życzeń. Wierszyki na 18 urodziny mają tą zaletę, że łatwo zapadają w pamięć, więc osoba, która usłyszała taki wierszyk z pewnością będzie go pamiętać. Ponadto wierszyki często ślemy przesyłając życzenia wiadomościami sms, co niestety dzisiaj wyparło tradycyjną, listowną formę składania życzeń.

18-ste urodziny są z pewnością niezwykłym wydarzeniem. Jest to pewien – umowny oczywiście – rodzaj przejścia z “młodzieńczego”, do bardziej dojrzałego życia. 18 urodziny jak każde urodziny to przecież wielki dzień dla każdego solenizanta. Życzenia urodzinowe na 18 musimy ułożyć w taki sposób aby rozweselić solenizanta lub solenizantkę. Częstokroć 18 urodziny kojarzą się z końcem życia nastolatka a początkiem życia dorosłego.

Tags:

Comments are closed.