Stoły stolarskie dla przedszkoli

Skrupulatna kontrola na każdym etapie produkcji gwarantuje, że klient otrzymuje niesamowicie trwałe produkty, które zadowolą nawet najwyższe wymagania. Stoły stolarskie produkowane przez Sjoberga możemy podzielić na stoły stolarskie dla profesjonalistów oraz dla hobbystów.

Sjöbergs to renomowany szwedzki producent stołów stolarskich, który łączy tradycję z nowoczesnością. Firma ta od ponad 80 lat produkuje stoły, a ich oferta skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów. Wszystkie wyroby tej firmy produkowane są w Szwecji.

Stoły powstają z najlepszych materiałów i charakteryzują się najwyższą klasą jakości. Dzięki ogromnemu doświadczeniu producenta powstają produkty dopracowane w najmniejszym detalu. Większość ze 100 elementów, z których powstają stoły produkowana jest ręcznie. Wysoka jakość wykonania poszczególnych materiałów gwarantuje długotrwałe oraz bezproblemowe użytkowanie.

Seria ELITE to najbardziej ekskluzywne stoły dostępne na polskim rynku! Są zdecydowanie cięższe i masywniejsze niż modele innych producentów. Zostały zaprojektowane przez najlepszych szwedzkich specjalistów i dostosowane dla osób prawo i leworęcznych. Smaland powstał z myślą o dzieciach, przeznaczony jest do prac plastycznych i modelarskich. Stół Junior 4 o wysokości roboczej 700 mm przeznaczony jest dla dzieci. Kupując swój upatrzony i wymarzony stół stolarski nie zapominajmy o jego odpowiedniej konserwacji. Doskonale do tego nadaje się specjalny olej do konserwacji stołuolej do konserwacji stołu stolarskiego

W skład stołów profesjonalnych wchodzą produkty z serii Elite, Quick Release, Duo. Każdy ze stołów można dowolnie konfigurować dobierając odpowiadającą do danego modelu szafkę, dodatkowe imaki, imadła itp. W skład stołów dla użytkownika indywidualnego wchodzą produkty z serii Nordic Plus, Junior/Senior, Smaland, Hobby, Minior. Są to stoły skierowane głównie dla rzemieślników pasjonatów a także dla szkół lub przedszkoli.

Tags:

Comments are closed.