ciągniki – opony

Maszyny wykorzystywane do chowu zwierząt: śrutowniki uniwersalne, bijakowe i walcowe, mieszalniki, rozdrabniacze bel, parniki elektryczne i na opał stały od 60 – 200 l, wyposażenie obór i chlewni, wozy paszowe.

Maszyny do zbioru: kosiarki rotacyjne, ścinacz zielonek – sieczkarnia, przetrząsaczo – zgrabiarki, prasy wysokiego zgniotu, owijarki bel, kombajny i kopaczki okopowe, rozdrabniacze do łęcin i słomy.

Maszyny do siewu i sadzenia: siewniki rzędowe, punktowe i do nasion warzyw. Siewnik służy do rzędowego siewu nasion roślin kłosowych, strączkowych, oleistych i niektórych okopowych. Sadzarki do ziemniaków. Przeznaczona jest do pracy na glebach lekkich i średnio zwięzłych, na polach o nachyleniu terenu do 7 stopni. Sadzarki do rozsady. Sadzarki do rozsady przeznaczone są do sadzenia wszelkiego rodzaju rozsady o wysokości od 6 do 20 cm w uprawach polowych.

Posiadamy również części zamienne, oleje, akcesoria, akumulatory, ogumienie oraz opakowania dla rolnictwa i ogrodnictwa takie jak worki polipropylenowe, worki raszlowe, plandeki, agrotkaniny, agrowłókniny, opryskiwacze, wiadra, siatki, folie oraz sznurki rolnicze.

Posiadamy maszyny uprawowe: pługi zawieszane, pługi obracalne, głębosze, agregaty uprawowe i ścierniskowe, agregaty uprawowo-siewne, agregaty podorywkowe, glebogryzarki, brony zębate, brony talerzowe, agregat aktywny, rozdrabniacze i kosiarki sadownicze, wały strunowe i rurowe, włóki

Maszyny do transportu: ładowacze czołowe, koparko ładowarki (ładowacze zawieszane), przenośniki ślimakowe, ssąco-tłoczące, dmuchawy do zboża, przyczepy rolnicze. Przeznaczone do załadunku, rozładunku oraz przenoszenia wszelkiego rodzaju płodów rolnych i innych materiałów wykorzystywanych w rolnictwie.

Oferujemy ciągniki małej, średniej, dużej mocy oraz sadownicze z silnikami PERKINS na podzespołach CARRARO i okresem gwarancji 24 miesiące. W naszej ofercie znajdą Państwo ciągniki znanych i renomowanych firm, takich, jak: Kubota, Farmtrac, Pronar, Belarus, Landini

Tags:

Comments are closed.