faceci jako duże dzieci

Kobiety nie znają się na elektronice. Zapewne większość nie wie, co to jest DVB-T czy SAT, za to już słowo kabel rodzi już jakieś skojarzenia. Są też urządzenia lub technologie, o których gdzieś już usłyszeliśmy tylko nie wiemy w którym kościele dzwoni, na przykład LED często stosowane jest w reklamach telewizorów, dla nas oznacza tyle co LED. Jak więc mamy podzielać zamiłowanie mężczyzn do elektroniki jeżeli nie rozumiemy często głównych rzeczy?

Kupując facetowi nowe CBradio czy inwestując w nowy głośnik do auta należy nie zapominać, że każde urządzenia ma określone parametry, na których my, kobiety, niekoniecznie musimy się znać. Warto zatem poprosić o radę kogoś kto jakąś wiedzę w tej dziedzinie posiada. Bo zakupując nieodpowiednie głośniki równie dobrze mogłybyśmy kupić transformator…Dla mężczyzn parametry mają wielkie znaczenie.

Elektronika w XXI wieku osiągnęła tak wielkie postępy, że czasami trudno się połapać w dostępnych aktualnie sprzętach elektronicznych. Jednakże funkcjonują i takie, które dla rozwoju elektroniki miały kluczowe znaczenie, a i tak niektórym osobom niewiele mówią.Tranzystor, dioda czy układ scalony dla mnie, jako dla płci żeńskiej, oznacza to tyle co nic. Podejrzewam, że nie tylko dla mnie.

Sprawa samochodu wygląda kompletnie inaczej niż sprawy związane z zamiłowaniem do nowinek technologicznych. O ile alarm, akumulator to niezbędne elementy każdego auta, tak car-audio to już doskonały dodatek, który dla faceta jest powodem do dumy. Pielęgnowanie i dopieszczanie swojego auta dla wielu z nich jest poważnym hobby, którym w późniejszym czasie będzie mógł się pochwalić przyjaciołom.

Twierdzi się, że trudno jest sprawić jakikolwiek prezent facetowi, z którego byłby uradowany. Ja jednak uważam, że nie musimy sie nawet zbytnio starać, a uzyskamy efekt o jakim nawet nam się nie śniło. Nawigacja– wydaje mi się, że nie jeden facet z przyjemnością pobawiłby się takim nowym urządzeniem. Bez znaczenia czy miał już kiedyś jakikolwiek system nawigacji GPS czy też nie.

Tags:

Comments are closed.