Działanie RControl – zdalnego desktopu

Połączenia są szyfrowane z użyciem protokołu AES 256 (port 443 TCP/IP), który nie jest filtrowany przez proxy i firewalle. Dlatego system RControl zdalny pulpit jest bezpieczny. System obsługuje również także w pełni windows 7 jego zabezpieczania UAC i UIP.

Opis nawiązywania połączenia z użytkownikiem zdalnego komputera przy pomocy RControl-systemu obsługi zdalnego pulpitu: 1. Użytkownik potrzebuje wsparcia, np. dzwoni do serwisanta, ponieważ ma problem z pecetem. Używaj RControl-systemu obsługi zdalnego pulpitu, aby obniżać koszty działania firmy.

System RControl zdalny pulpit został zaprojektowany przede wszystkim do świadczenia zdalnego wsparcia klientom, które są gdziekolwiek na świecie i mają dostęp do Internetu. Pozwala to obniżać koszty firmy.

Dzięki istnieniu kontrolera, hostowanego w Internecie, jest możliwe ustanowienie połączenia nawet w takich warunkach. Jest to unikatowa technologia. Używaj tego systemu do rozwiązywani problemów z komputerem.

8. Technik uruchamia aplikację, która umożliwia na obserwowanie pulpitu użytkownika oraz na sterowanie myszy i klawiatury. Technik może udzielać zdalnego opieki serwisowej i rozwiązać problem z pecetem. W każdej chwili może usunąć sesję i utworzyć nową z nowym KODEM

2. Technik wchodzi na stronę konsoli systemu zdalnego desktopu RControl. 3. Generuje unikalny PIN dla klienta

Tags:

Comments are closed.