łuparki do drewna lumag

Fabrycznie nowa i zapakowana łuparka do drzewa niemieckiej firmy Lumag Germany w atrakcyjnej cenie. W dość prosty sposób i z niewielkim nakładem sił można nią łupać drewniane klocki na mniejsze części. Istnieje również możliwość wzięcia maszyny w leasing! Pionowy, hydrauliczny rozdzielacz z silnikiem elektrycznym.
Stabilna rama i wytrzymały klin.
Maszyna obniżana na potrzeby transportu i przechowywania.
System bezpieczeństwa wymagający dwóch rąk do obsługi maszyny.

Odśnieżarka spalinowa z własnym napędem wykonana jest z wytrzymałych podzespołów zapewniających jej przy odpowiedniej konserwacji długą sprawność oraz żywotność. Zastosowany górnozaworowy silnik OHV o mocy 4,4 KW gwarantuje odpowiednią moc przy ekonomicznych kosztach eksploatacji. Specjalny zimowy bieżnik opon w połączeniu z napędem kół oraz regulowane boczne płozy zapewniają łatwe i płynne prowadzenie odśnieżarki po odśnieżanych powierzchniach.

Zagęszczarki Lumag Germany będące w sprzedaży przez firmę JAGO-BUD mają duże zastosowanie podczas użytkowania. Standardowo stosowane są do ubijania gruntu, trawników, kostek brukowych czy innych materiałów. Niektóre maszyny posiadają autorewers czyli poruszanie się do przodu i do tyłu. W zależności do jakich zastosowań zagęszczarki,po ubity gruncie mogą jeździć samochody lekkie, a także ciężkie tiry.

Wtyczka połączona z przetwornicą fazową.
Regulowany skok podziału.
Kółka do transportu w zestawie. Odśnieżarka spalinowa z własnym napędem wykonana jest z wytrzymałych podzespołów zapewniających jej przy odpowiedniej konserwacji długą sprawność oraz żywotność. Zastosowany górnozaworowy silnik OHV o mocy 4,4 KW gwarantuje odpowiednią moc przy ekonomicznych kosztach eksploatacji. Specjalny zimowy bieżnik opon w połączeniu z napędem kół oraz regulowane boczne płozy zapewniają łatwe i płynne prowadzenie odśnieżarki po odśnieżanych powierzchniach.

JAGO-BUD. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem nowych zagęszczarek, łuparek, pił, pomp oraz akcesoriów firmy LUMAG GERMANY. Jesteśmy autoryzowanym punktem na terenie Polski i posiadamy wyłączność na produkty tej marki. Nasze produkty pochodzą bezpośrednio od producenta, dlatego nasz klient nie ponosi kosztów żadnych pośredników. Prowadzimy sprzedaż ratalną poprzez firmę Żagiel. Wystarczy wypełnić formularz, aby dokonać niezbędnych formalności. Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku w godzinach: 8. 00 – 18. 00, a
w sobotę: 09. 00 – 14. 00.

Tags:

Comments are closed.