obniz raty przenoszac pozyczke

Sprawa z reguły wygląda tak: bierzemy pozyczke w banku, zakupujemy chata i placimy raty kredytowe przez 300 miesiecy, a tak być musi… ogolnie zaciągnięcie kredytu hipotecznego to tylko początkiem spotkan z doradcą finansowym albo przynajmniej dla niewielu z Nas. Dla osób, które staraja sie dbać o dobro swoich finansów osobistych i nie pozostawiają swojej przyszłości losowi…

Powody do polepszenia warunków kredytowych dla Nas oferowanych przez bank może być mnóstwo: chociażby awans, wzrost wartości domu. Jest jeszcze wiele innych powodow dla ktorych banki moga zaproponowac nam lepsze warunki kredytu. Najlepiej spotkać sie z doradca kredytowym i poznac szczegoly nowego kredytu. Moze okazac sie, iz uda Ci sie zaoszczedzic nawet do 400 zlotych miesiecznie.

Z doświadczenie wiem, że każdy kto zaciągnął kredyt hipoteczny juz po roku, powinien z powrotem skontaktowac sie z doradca kredytowym oraz porozmawiac o warunkach pozyczki refinansowej, czyli przeniesienia swojego kredytu do innego banku na lepszych warunkach.

W obecnych trudnych czasach jedynym sposobem dla wielu z Nas na nabycie własne mieszkanie jest wziecie kredytu mieszkaniowego. Mimo, iż jest to tak rozpowszechnione rozwiązanie finansowe umozliwiajace nam na spełnienie swoich marzeń, to nie wszzyscy korzystajacy wiedza co dalej powinien z nim zrobic?

Niby mało prawdopodobne, aby przez ten rok coś się zmieniło. Otóż tak samo byłem zaskoczony, gdy rok temu gdy zaczynałem swoją przygodę z doradztwem finansowym sprawdziłem możliwości refinansowania kredytu moich rodziców, a efektem tego refinansowania było zmniejszenie raty o 400 zł miesięcznie. Czy to dużo? Sam/a oceń… Według Nas nie ma się nad czym zastanawiać, ale decyzja należy do Was. Jeśli Was nie przekonałem to szkoda, jeśli natomiast chociaż zaciekawiłem to bardzo dobrze.
Gorąco zachęcam do kontaktu ze swoim doradcą finansowym

Tags:

Comments are closed.