spółka białystok

W kategoriach przemysł turystyczny firmy gdańsk czy kwatera firmy kraków bez problemu zareklamują Państwo swój hotel czy firmę turystyczną. Można tam znaleźć dokładne informacje o bazach noclegowych czy też hotelach. Jednocześnie klient może znaleźć informacje na temat imprez odbywających się w danej okolicy.

Wszystkie niesklasyfikowane działalności gospodarcze są ujęte w kategorii innefirmy wrocław, reklama w sieci. Można tam znaleźć szereg firm takich jak salony meblowe, czy galerie. Każda firma może się zarejestrować w dowolnie wybranej przez siebie kategorii. Poprzez taką rejestrację klienci mają bezpośredni dostęp do Państwa działalności.

InfoZysk.plfirmy warszawa jest dynamicznie rozwijającym się serwisem, dostosowującym do indywidualnych potrzeb użytkownik a. Umożliwiamy skuteczną reklamę firmy niezależnie od jej wielkości czy branży. Zapewniamy potencjalnym klientom bezpośredni dostęp do informacji o Państwa świadczenie i artykuł. Stworzyliśmy innowacyjny program, który daje możliwości jakich jeszcze nie było. Kluczowym elementem naszego serwisu jest informacja w czasie rzeczywistym.

Portal oferuje 2 innowacyjne metody prezentacji firmy oraz jej działalności:
Przykładowe zastosowanie możliwości naszego portalu:
Pan Jan Kowalski jest właścicielem restauracji. Chcąc wypromować swoją restaurację wykorzystuje atuty portalu infozysk.pl. Rejestruje się na portalu – tworzy wizytówkę swojej firmy. Dzięki funkcji “gorące wiadomości” przedstawia menu, które w każdej chwili może aktualizowaćfirmy poznań, reklama w sieci.
1. Funkcja „gorące wiadomości”(możliwość przekazu aktualnych informacji w prosty sposób)
2. Funkcja „suwaki” (możliwość szybkiego przedstawienia ofert w czasie rzeczywistym, przydatna m.in w kategoriach – gastronomia, noclegi) np. pozwala na przedstawienie dostępności wolnych stolików w danej chwili
Wprowadzone zmiany będą widoczne w ciągu kilku sekund.

Rejestrując się w serwisie wybierają Państwo jedną z wielu kategorii, między innymi gastronomia, motoryzacja, noclegi, sklepy, sport i turystyka, zdrowie i uroda itp. W kategorii gastronomia firmy wrocław mają Państwo możliwość zarejestrowania swojej restauracja, piwiarnia, cukiernia, kafeteria, karczma czy gospody. Właściciel restauracji podaje dane typu adres, godziny otwarcia, menu itp, a odwiedzający serwis ma na bieżąco dostęp do tych informacji.

Tags:

Comments are closed.