Wspaniały zestaw edukacyjny dający szansę na poznanie sekretów elektroniki i elektrykiSekrety elektroniki firmy Dromader

Sekrety Elektroniki firmy Dromader to ciekawa zabawka edukacyjna, która umożliwi zrozumieć niezwykły świat elektroniki i elektrotechniki. Zestaw może służyć, jako kapitalne narzędzie, dzięki któremu poznajesz arkana tychże fascynujących dziedzin wiedzy. Może być używany zarówno w szkole jak i w domu.

Ciekawe oraz stymulujące wyobraźnię eksperymenty zapewnią wiele godzin wspaniałej zabawy a równocześnie pozwalają na sprawdzenie zasad działania układów elektronicznych.

W serii Sekrety Elektroniki znajdują się rozmaite zestawy, pozawalające zbudować setki najróżniejszych urządzeń elektronicznych. Wszystkie elementy wchodzące w zawartość zestawów są zaprojektowane w sposób zapewniający ich proste łączenie przy użyciu zaciskanych złączek. W oparciu o drobiazgową instrukcję w języku polskim, dziecko w łatwy sposób, niczym składanie klocków, buduje zestawy elektroniczne: np. urządzenie, które po zapadnięciu zmroku włącza światło.
Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą w jeszcze większym stopniu pogłębiać swoją wiedzę oraz szlifować umiejętności, budując własne, zaprojektowane przez siebie układy.

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.