www.bizuteriasrebrna.eu – sklep

Ostatnio rynek biżuterii srebrnej podbijają również kryształki Swarovskiego. Kolczyki, naszyjniki, zawieszki użyte ten kryształ mienią się tysiącem barw świetlnych wzbudzając zazdrość u właścicieli.

Innym gatunkiem kamienia, który jest używany w jubilerstwie i jest wykorzystywany do produkcji biżuterii srebrnejjest agat. Jego pomarańczowawa barwa pozwala uzyskać wyjątkowy kontrast. Wyroby z agatem można zakupić na stronie www.bizuteriasrebrna.eu.

Niesamowity efekt daje także malachit. Oprawiony w srebro wysoko kontrastuje, dzięki zielonej barwie. Rzadko spotykane, a jednak wykorzystywany przez producentów pozwala zachwycać się piękną, szlachetną biżuterią, wysokiej jakości.

Szczególnie efektownie prezentują się srebrne zawieszki z dodatkiem koralowca. Srebro dobrze komponuje się z tym kamieniem. wyoby z połączeniem koralowca mają charakter starej biżuterii srebrnej.

Produkty ze srebra cały czas są cenione przez panie na całym świecie. Srebro jest wdzięcznym materiałem pozwalającym tworzyć najpiękniejsze broszki. Często w srebro oprawiane są kamienie półszlachetne.

Cyrkonia, imitacja diamentów również jest wybierana do produkcji wyjątkowo pięknych kompletów srebrnych. Bezbarwność tego kamienia daje efekt piękna. Wiele kobiet wybiera piękną srebrną biżuterię z cyrkonią dostępną na www.bizuteriasrebrna.eu.

Tags:

Comments are closed.