www.bizuteriasrebrna.eu – sklep

Ostatnio rynek biżuterii srebrnej podbijają również kryształki Swarovskiego. Kolczyki, naszyjniki, zawieszki posiadające ten cud natury mienią się tysiącem barw świetlnych wzbudzając podziw u właścicieli.

Cyrkonia, imitacja diamentów również jest wybierana do produkcji wyjątkowo pięknych zawieszek srebrnych. Bezbarwność tego kamienia daje efekt elegancji. Wiele pań wybiera piękną srebrną biżuterięz cyrkonią dostępną na www.bizuteriasrebrna.eu.

Szczególnie ładnie prezentują się srebrne kolczyki z dodatkiem koralowca. Srebro dobrze komponuje się z tym kamieniem. wyoby z połączeniem koralowca mają charakter antycznej biżuterii srebrnej.

Innym gatunkiem kamienia, który jest używany w jubilerstwie i jest wykorzystywany do wyrabiania biżuterii srebrnej jest agat. Jego pomarańczowawa barwa pozwala uzyskać niesamowity kontrast. komplety z agatem można zobaczyć na stronie www.bizuteriasrebrna.eu.

Niesamowity efekt daje także malachit. Oprawiony w srebro nadzwyczajnie kontrastuje, dzięki zielonej barwie. Rzadko spotykane, a jednak używany przez jubilerów pozwala zachwycać się piękną, szlachetną biżuterią, wysokiej jakości.

wyroby ze srebra cały czas są używane przez panie na całym świecie. Srebro jest pięknym materiałem pozwalającym tworzyć najpiękniejsze zawieszki. Często w srebro oprawiane są kamienie półszlachetne.

Tags:

Comments are closed.