Wypoczynek nad zalewem

Ośrodek Wypoczynkowy “Marysieńka” organizuje wczasy, weekendy, kolonie, obozy, zielone szkoły. Zapraszamy na wakacje,tanie noclegi, urlop weekend w Toporni. Ośrodek wczasowy organizuje szkolenia, bankiety, wesela, bale, imprezy integracyjne i firmowe, wycieczki, ferie, zimowiska, ogniska, koncerty, dyskoteki oraz wszystko co związane jest z rozrywką i wypoczynkiem. Jesteśmy otwarci na propozycje programowe naszych klientów.

W okresie zimy możliwość organizowania kuligów, rajdów quadami, a przy odpowiedniej temperaturze zalew zamienia się w wielkie lodowisko. 2,5km od ośrodka znajduje się nowa hala sportowa o standardzie UE, z boiskami, biczami wodnymi, siłownią, ścianką wspinaczkową i krytym basenem.

Obiekt jest całoroczny. Wszystkie domki ogrzewane. Miłośników deskorolki, rolek i bmx zapraszamy na najnowocześniejszy w Polsce i Europie skate park. o pow ok 1000m2 Zdjęcia i więcej inforamcji na temat skate parku i organizacji obozów znajdziecie na stronie www.woodcamp.pl Dla potrzeb grup oferujemy 5 sal

Oferujemy 150 miejsc noclegowych w 34 domkach. Domki ogrzewane, murowane, jedno i dwupokojowe. W każdym domku łazienka z pełnym węzłem, lodówka, wersalka i 3 (w dwupokojowym 4) tapczany lub wersalka, 2 tapczany i łózko piętrowe, szafa, szafki, stół, krzesła. (TV – opcja). Powierzchnia domku ok 25m2. Posiadamy też 3 wille (domy wolno stojące o wyższym standardzie). Powierzchnia ośrodka to ponad 1 ha z 12 budynkami. W skład 1 budynku wchodzą 2 domki dwupokojowe, lub 4 jednopokojowe. Na ogrodzonym terenie ośrodka znajduje się bar i stołówka oraz świetlica. Możliwość parkowania samochodu.
Można przyjechać ze zwierzętami domowymi.

Tags:

Comments are closed.