bank on traffic

Kontakt
fel0 – fel0@bank0ntraffic.info / GG: 1745573
luk – luk@bank0ntraffic.info / GG: 2239164 Każdy z pakietów startowych zawiera w sobie pierwszą opłatę administracyjną za konto Standard w wysokości $15.
Każdy z użytkowników może zakupić tylko jeden pakiet startowy typu “complimentary”.
Pakiet startowy składa się po jednym panelu z niższych poziomów. Przykładowo pakiet PRO zawiera po jednym panelu Starter Pack, Basic Pack oraz Pro Pack. Dodatkowo w skład każdego pakietu wchodzi pewna ilość punktów UV (Unique Visitors) Traffic, które możemy wykorzystać do promocji własnej strony internetowej lub produktu. bank on traffic,bankontraffic

Bank on Traffic działa na podobnej zasadzie, generując dla nas dochody poprzez obrót ruchem internetowym. Do drugiej grupy zalicza się osoby, które pragną wypromować swoją stronę w Internecie. Reklamodawcy mają możliwość zakupienia punktów UV (Unique Visitors), które posłużą do promocji własnej strony.

BankOnTraffic ma być programem bardzo zbliżonym do popularnego BannersBroker, admini stworzyli (a przynajmniej tak mówią) program z lepszymi warunkami niż BB. Strona ma działać na unikalnym skrypcie, robionym pod zamówienie oraz oryginalną grafiką. Program tworzony był od kilku miesięcy i jego premiera była kilkakrotnie przekładana z powodu opóźnień w dopracowywaniu skryptu. Jeszcze nie można zarabiać, ani wpłacać pieniędzy, ale można się już zapoznać z zapleczem programu, do czego serdecznie zachęcam.

Najświeższe informacje wskazują na to, że po kilkukrotnym przekładaniu terminu startu bankontraffic.com z powodu błędów w skrypcie, projekt ostatecznie ma wystartować w dniu jutrzejszym czyli 26.03.2013. Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że tym razem zarząd oraz programiści dotrzymają słowa. bank on traffic,bankontraffic

Portal zawierający wszystko by zacząć swój własny biznes w BankonTraffic. Potrzebujesz pomocy? Szukasz sponsora? Szukasz strategi? ZAPRASZAMY. Bank on Traffic swoją ofertą skierowany jest do dwóch grupy ludzi. Do pierwszej z nich należą osoby, które szukają sposobu na pomnożenie swoich pieniędzy i osiągnięcia stałych, w pełni pasywnych dochodów. Jeśli należysz do Banners Broker doskonale odnajdziesz się w BoT.

Tags:

Comments are closed.