Najlepsza polska biżuteria srebrna

wyroby ze srebra cały czas są cenione przez kobiety na całym świecie. Srebrojest wdzięcznym materiałem pozwalającym produkować najpiękniejsze kompozycje. Często w srebro oprawiane są kamienie półszlachetne.

Niesamowity efekt daje także malachit. Oprawiony w srebro nadzwyczajnie kontrastuje, dzięki zielonej barwie. Rzadko spotykane, a jednak wykorzystywany przez jubilerów pozwala cieszyć się piękną, szlachetną biżuterią, najwyższej jakości.

Innym gatunkiem kamienia, który jest używany w jubilerstwie i jest wykorzystywany do wyrabiania biżuterii srebrnej jest agat. Jego pomarańczowawa barwa pozwala uzyskać niesamowity kontrast. Produkty z agatem można zobaczyć na stronie www.bizuteriasrebrna.eu.

Szczególnie ładnie prezentują się srebrne komplety z dodatkiem koralowca. Srebro dobrze komponuje się z tym kamieniem. Produkty z dodatkiem koralowca mają charakter antycznej biżuterii srebrnej.

Ostatnio rynek biżuterii srebrnej podbijają również kryształki Swarovskiego. Kolczyki, naszyjniki, zawieszki użyte ten kamień mienią się tysiącem barw świetlnych wzbudzając podziw u właścicieli.

Cyrkonia, imitacja diamentów również jest używana do produkcji wyjątkowo efektownych kompletów srebrnych. Bezbarwność tego kamienia daje efekt piękna. Wiele kobiet wybiera piękną srebrną biżuterię z cyrkonią dostępną na www.bizuteriasrebrna.eu.

Tags:

Comments are closed.