Najlepsza polska biżuteria srebrna

Ostatnio rynek biżuterii srebrnej podbijają również kryształki Swarovskiego. Kolczyki, naszyjniki, zawieszki posiadające ten kamień mienią się tysiącem refleksów świetlnych wzbudzając zazdrość u właścicieli.

Cyrkonia, imitacja diamentów również jest wybierana do produkcji wyjątkowo efektownych zawieszek srebrnych. Bezbarwność tego kamienia daje efekt elegancji. Wiele kobiet wybiera piękną srebrną biżuterięz cyrkonią dostępną na www.bizuteriasrebrna.eu.

Innym gatunkiem kamienia, który ma zastosowanie w jubilerstwie i jest wykorzystywany do produkcji biżuterii srebrnej jest agat. Jego pomarańczowawa barwa pozwala uzyskać niesamowity kontrast. Produkty z agatem można zobaczyć na stronie www.bizuteriasrebrna.eu.

Produkty ze srebra cały czas są używane przez panie na całym świecie. Srebro jest wdzięcznym kruszcem pozwalającym produkować najpiękniejsze kolczyki. Często w srebro oprawiane są kamienie półszlachetne.

Szczególnie elegancko prezentują się srebrne komplety z dodatkiem koralowca. Srebro dobrze łączy się z tym kamieniem. wyoby z dodatkiem koralowca mają charakter antycznej biżuterii srebrnej.

Niesamowity efekt daje także malachit. Oprawiony w srebro wysoko kontrastuje, dzięki zielonej poświacie. Rzadko spotykane, a jednak używany przez producentów pozwala zachwycać się piękną, szlachetną biżuterią, najwyższej jakości.

Tags:

Comments are closed.