Bungy Trambulin

Bungy Trambulin 4w1 jest dobrą inwestycją dosłownie wszędzie. Jest to model najwyższy z dostępnych na rynku.Urządzenie jest także świetnym miejscem na umieszczenie reklam co może być źródłem kolejnych zysków. Wymagana przestrzeń – 12 x 12 metrów. Wysokość ponad 7 metrów. Nasze Eurobungee pozwala rozwinąć nie tylko zakamarki zmysłów ale ponad wszystko dostarcza wrażeń i co najważniejsze, pobudza do tak potrzebnej w obecnym świecie aktywności fizycznej i możliwości odreagowania stresów czy też monotonii codzienności.

Eurobungee jest produkowana w oparciu o specjalne badania statyczno-wytrzymałościowe. Rozłożenie i użytkowanie bungy trampoliny nie wymaga specjalnych umiejętności. Do każdego modelu dołaczona jest czytelna instrukcja obsługi. Możliwe jest również przeszkolenie przy zakupie-bezpłatnie.

Eurobungee składa się z aluminiowych rur i stalowych wykończeń, batutów, silników, specjalnych uprzęży, w które zapinany jest skoczek oraz specjalnych gum, umożliwiających bezpieczną zabawę na wysokości. Aby zabawa na Eurobungee była bezpieczna przeprowadziliśmy procedurę sprawdzającą, pozwalającą na używanie znaku CE. Bungy Trambulin to urządzenie rozrywkowe pozwalające na doskonały zarobek.

Na urządzenie udzielana jest gwarancja. W każdej chwili można też do nas zadzwonić i uzyskać dodatkowe informacje. Skoczek ma na sobie uprząż, która jest podczepiona do Bungy Eurobungee. To właśnie one wynoszą go wysoko w powietrze, nawet ponad 8 metrów w górę, a on może cieszyć się widokiem okolic z lotu ptaka. Na podstronach znajdują się informacje na temat konkretnych modeli Bungy Trambulin

Bungy Trambulin to urządzenie rozrywkowe pozwalające na doskonały zarobek. Zwykle czas zabawy 1 skoczka to 3-5 minut. Może być wykorzystywana na zabawach plenerowych, festynach, wesołych miasteczkach, nad morzem, w górach, w mieście. Została stworzona dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek, super zabawę i chcą się choć na chwilę bezpiecznie oderwać od ziemi. Na podstronach znajdują się informacje na temat konkretnych modeli [link]Eurobungee/link].

Tags:

Comments are closed.