Fototapeta z Marilyn Monroe

Podczas wiosennego remontu mojego salonu zdecydowałem się odrobinę zaszaleć. Ponieważ kocham i podziwiam wszystko co związane jest z szalonymi latami 60 i 70 to też i pokój wypoczynkowy postanowiłem wyremontować w stylu retro.

Od kiedy pamiętam sądziłem, że najistotniejsze są ściany. To w dużej mierze od nich zależy to jak będzie oddziaływało na domowników całe pomieszczenie. Zacząłem przeglądać różnorakie tapety ścienne. Zachwycił mnie srebrny motyw kwiatowy na jasnym tle. Tapety ścienne z takiego typu motywem były bardzo często używane w latach 70. Sam wzór na pierwszy rzut oka wydaję się być bardzo elegancki, ale za razem jest bardzo uniwersalny.

Bardzo pragnąłem na jednej ze ścian nakleić fototapetę. Potrzebowałem fototapety na wymiar ponieważ miałem zachciankę żeby pokrywała ona całą boczną ściankę pokoju. Fototapety na wymiar według mnie najlepiej jest zamawiać przez sklepy internetowe. W sklepie online mamy możliwość szybkiego przeglądania różnego typu fototapet. Ja zdecydowałem się na biało czarny motyw z M. Monroe w pobudzającej zmysły pozie. Piękna jest.

Tydzień później ściany były już gotowe. Pora na wymianę paneli na podłodze. O tym opowiem wam w następnym wpisie.

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.