Idealne właściwości styroduru

Polistyren ekstrudowany to świetny materiał do izolacji poziomej fundamentów oraz piwnic. Można go stosować właśnie tam gdzie wymagana jest wysoka wytrzymałość na ściskanie. Styrodur doskonale sprawdza się także pod parkingi. Zdajemy sobie sprawę, że na parking wjeżdżają bardzo ciężkie np. ciężarówki. Dlatego warto go tam zastosować.

Polistyren dzięki swojej twardości jest idealnym materiałem na podłogi. Potrafi on wytrzymać bardzo duże obciążenia i nie tracić przy tym na swoich parametrach technicznych. Nawet bardzo znaczące obciążenia nie są w stanie go zniszczyć. To bardzo odporny materiał i doskonale nadaje się również na fundamenty, gdzie wytrzymałość, jakość i twardość ma znaczenie.

Zobacz już dziś naszą ofertę na styrodur który jest znacznie lepszym materiałem niż znany styropian, który jest używany od lat. W miejscach, gdzie potrzebujemy by materiał, którym ocieplamy był bardzo odporny i wytrzymały styrodur będzie znacznie lepiej się sprawdzał. Warto zainwestować w znacznie lepszy technicznie materiał, bardzo wytrzymały i doskonałe ocieplający

Styrodur jest oferowany przez wielu znanych producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych. Wiele marek popularnych na rynku oferuje ten produkt wraz z bardzo dogodnymi parametrami technicznymi. Styrodur warto kupić już teraz ponieważ obecnie posiadamy na niego bardzo dobrą cenę. Zapraszamy do naszego punktu handlowego, jak też do dzwonienia i pisania.

Chcesz kupić materiały budowlane po znacznie niższych cenach- zapraszamy do naszego sklepu i zobaczenia jakie mamy dobre ceny na materiały takie jak styrodur. Jest to bardzo odporny materiał na ściskanie i znoszenie bardzo dużych obciążeń. Jest to doskonały materiał na izolowanie podłóg i fundamentów. Warto zainwestować w styrodur który będzie utrzymywał swoje parametry techniczne przez wiele lat. Zobacz go już dziś na naszej wystawce w punkcie sprzedaży

Tags:

Comments are closed.