Komputery Warszawa

Jeszcze popularniejszy jest Prestashop – lider na polskim rynku sklepów internetowych. Dobra wydajność, rozbudowana funkcjonalność i prosty sposób nawigacji pozwalają na wiele zarówno programistom jak też właścicielom sklepów.
Skrypt sklepu internetowego możesz pobrać i zobaczyć na stronie www.PrestaShop.com

Magento jest zdecydowanie jednym z najbardziej rozbudowanych skryptów do prowadzenia sklepu internetowego.
Chcąc stworzyć duży sklep internetowy posiadający wiele funkcjonalności ułatwiających zarządzanie dużą ilością produktów mozemy śmiało myśleć o tej platformie. Skrypt sklepu internetowego możesz pobrać i zobaczyć na stronie www.MagentoCommerce.com

skrypt sklepuOpenCart – skrypt nie posiada tak dużo funkcjonalności jak PrestaShop czy Magento. Jednak częściowo rekompensuje to ok 1600 darmowych i ok 4000 płatnych wtyczek, które przy odpowiedniej pracy programisty mogą zaowocować bardzo miłym dla oka i kieszeni produktem.
Skrypt sklepu internetowego możesz pobrać i zobaczyć na stronie www.OpenCart.com

Sklepy internetowe, dlatego towary sprzedawane przez sprzedawców działających w sieci, mogą być nawet o połowę tańsze. Z punktu widzenia klientów taka działalność jest korzystna, nie trzeba biegać już po całym mieście w poszukiwaniu poszczególnych artykułów. Wystarczy wygodnie rozsiąść się w fotelu i wyszukać w sieci odpowiedni sklep. Sklepy internetowe dają możliwość zakupu towarów z każdego niemal zakątka świata i o każdej porze dnia i nocy. To właśnie główna przyczyna wielkiej popularności sklepów internetowych

Jeśli zastanawiasz się jaki wybrać skrypt do prowadzenia sklepu internetowego, jakie ma zalety i wady, w jakich sytuacjach sprawdzają się najlepiej, a w jakich najgorzej, na tej stronie uzyskasz odpowiedzi na swoje pytanie. Znajdziesz tutaj recenzje popularnych darmowych skryptów sklepów internetowych na świecie, a także w Polsce.

Tags:

Comments are closed.