Czarter skuterów wodnych.

Jesteśmy grupą znajomych, przyjaciół kolegów, którzy wspólnie wyruszamy hobbistycznie w różne rejony świata – jachtami. Jesteśmy jedną z nie wielu grup młodych ludzi 26-39 lat zajmującą się obsługą rejsów morskich i mazurskich dla rodzin, grup młodzieży, studentów, grup zorganizowanych i indywidualnych pojedynczych naszych, bądź polecanych przez naszych kolegów, znajomych. Swoją pozycję zawdzięczamy przede wszystkim wieloletniemu doświadczeniu żeglarskiemu i turystycznemu.

rejsy,jacht,morze śródziemne,czarter

Oferujemy rzetelną i profesjonalną pomoc w organizowaniu wspaniałych wakacji pod żaglami. Mamy do dyspozycji jachty w najatrakcyjniejszych żeglarsko rejonach świata, m.in. w Chorwacji, Grecji, Turcji, Włoszech, Francji, na Karaibach, Seszelach i Polinezji.

Co możemy: Zorganizować piękny i niezapomniany rejs na ciepłych wodach, wraz z wyżywieniem i obsługą naszego kolegi – skippera, Zaplanować piękną trasę turystycznie nie tylko na morzu, ale również w czasie jazdy samochodem – w drodze do portu i z powrotem Zorganizować szkolenie żeglarskie na stopień sternika motorowodnego, jachtowego Zorganizować rejsy morskie na Bałtyku, Balearach, Wyspach Brytyjskich, Biskajach, Wyspach Kanaryjskich, w Norwegii, Portugalii, Andaluzji, Wyczarterować dla Was skutery wodne Zorganizować loty spadochronem na uwięzi za skuterami bądź po lądzie za jeepem Oraz wszelkiego rodzaju eventy włącznie z cateringiem.

Dlaczego warto z nami jechać? zaplanujemy trasę tak jak lubisz i dostosujemy wszystkie punkty programu indywidualnie tak jak sobie życzysz a nie jak w biurach turystycznych – gdzie Ty musisz się dostosować do programu nasz program jest elastyczny i możemy go zmieniać nawet w czasie trwania rejsu jesteśmy młodymi ludźmi, którzy są otwarci, mili i chętni do nowych wyzwań z nami miło spędzisz czas opowiemy nasze wspólne przygody spowodujemy, że przygoda z nami będzie nie zapomnianym przeżycie i na pewno chętnie popłyniesz z nami raz jeszcze, a może po wielu spędzonych chwilach dołączysz do naszej załogi
rejsy,morskie,czartery

Tags:

Comments are closed.