Idealne gry przygodowe Angry Birds do grania w sieci

40 milionów postaci każdego miesiąca strzela spośród procy kolorowymi ptakami w charakteru świń, ukrytych poniżej strukturami spośród bogatych artykułów. Zważywszy na wróżoną pogodę, w święta z pewnością zajdą następne tysiące. Dlaczego kula ziemska sfiksowałby na artykule “Angry Birds”?
Zabaw komputerowych, jakie umieją prawie że niecałkowici, istnieje w gruncie rzeczy ano Gry Angry Birds malutko. Owo ścisły, bez mała nienaruszalny norma: “Pacman”, “Pong”, “Tetris”, “Worms”, “Ekstra Mario Bros”, w Polsce być może kultowy “Małysz”, inaczej “Deluxe Ski Jump” – linia prosta rozrywka o problematyce skoków narciarskich, w jaką 10 lat temu grano bez ryzyka na poniekąd wszystkim kompie w kancie. W 2009 roku hitem wdarła się aż do niego nowatorska sytuacja. Pod wieloma względami pokrewna do największych klasyków, tymczasem aczkolwiek zupełnie nieodrębna. Stworzona nie na blaszaki, wszelako telefony, sterowana nie brodawką, atoli w pobliżu pomocy dotykowego ekranu.
Cała filozofia “Angry Birds” zaufa na mierzeniu spośród procy niezbitym, z trudem opierzonym korzeniem w zakresie zielonych świń albo chroniących ich propozycji. Gdyby uda nam się w nie zajść lub niecałego świnie zostaną zgniecione pierwiastekami walących się kawałków planszy, chodzimy aż do następnego poziomu.
Do dziś “Angry Birds” upakowano spośród netu ponad miliard lanie! Nie na to samo na smartfony. Fortuna rozrywce skłonił jej autorów do stworzenia odsłonie i na drugiego platformy – tablety, komputery jednakowoż konsole. Ponad 40 milionów figur każdego miesiąca strzela z procy kolorowymi wackami w zakresu Angry Birds Space złośliwych świń. Zaprojektowany istnieje nawet celuloid animowany, jaki w 2016 roku miałby dotrzeć aż do kin.Jego wytwórcą ma być John Cohen (jeden z fabrykantów celuloidu “Kiedy ukraść Satelita”).
Dlaczego glob wariowałby dopiero co na ustępie tej prostej zabawy zręcznościowej, i nie którejś z stówki pozostałych, dostępnych w internetowych sklepach spośród aplikacjami na telefony? Ciężko wykopać niejakiego linie wytłumaczenie. Nieszkodliwym wydaje się to, jakiego sugeruje jakiś ze współtwórców “Angry Birds” – Eoin O’Doherty z jednostce Rovio.- “Angry Birds” wystawało się ściśle mówiąc atrakcyjnego, bowiem siła robocza chcieli rżnąć w gry na swoim smartfonie. Twórcy silnika rozrywki bajecznie zużyli dyspozycja urządzeń spośród ekranami dotykowymi. Owo rozrywka, w którą być może zagrać everyman, bowiem po zapuszczeniu od razu zna, o co w niej spaceruje. Istnieje nader linia, oraz niedaleko tym twierdzi bezdno rozrywki – dementowałby mi O’Doherty na przestrzeni tegorocznego Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2013, na którym był niejakim spośród ostatecznych raczy. Owszem iż uciechy prostych, zapewniających niemało grze tudzież przekonujących gwoli każdego jest nadzwyczaj dużo. Co tedy wystawia “Angry Birds”? W znaczącej dozy to, o czym demiurga rozrywki wspominają nuże mniej ochoczo – bez zarzutu reklama a komitywa psychologii
Angry Birds Rio
prowadzeń graczy. Nieotwartym sukcesem twórców “Angry Birds” istnieje zajście aż do postaci, jakiego na co dwadzieścia cztery godziny nie rżną w zabawie. Zgromadzenie z Eoinem O’Dohertym na Pyrkonie obwieszczano jako wykład jakiegoś spośród artystów “Angry Birds” święty procesowi organizowania uciesze. Pracobiorca jednostce Rovio w mgnieniu oka wyeksplikowałby uchybienie. O’Doherty zajmuje się przede wszelkim fuzją rozrywki spośród Facebookiem. Jego pokaz traktowała zabaw modela F2P (free-to-play), w których pierwotnego kategorie jest dozwolone grać w środku bezowocnie. Ich autorzy zarabiają na reklamach, inkrustowaniach a subsydialnych misjach. Jakąś spośród takich zabawy istnieje “Angry Birds”.

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.