oferta systemu mMedica

Brażna informatyczno-medyczna coraz częściej wyposaża szpitale i przychodnie lekarskie w profesjonalny sprzęt medyczny o sporym zaawansowaniu technologicznym. Jednak same maszyny nie wystarczą do pracy i nie wyręczą w niej człowieka. Niezbędne są także programy nimi sterujące.

Specjaliści z zakresu informatyki, zalecają między innymi instalację systemu mMedica.Nowatorska konstrukcja i przemyślany dobór funkcji sprawiają, iż system ten jest liderem na rynku. Ponadto udostępnia wiele różnych możliwości, m. in.: rozliczenia świadczeniodawców za pomocą portalu świadczeniodawcy, kontraktowanie, oraz połączenia z Narodowym Funduszem Zdrowia. Branża informatyczno-medyczna stanowi obecnie bardzo rozbudowaną gałąź przemysłu, oferując coraz nowsze, coraz lepsze produkty i owoce swojej pracy.

Jest bardzo nie wiele firm informatycznych, które wyspecjalizowały się w świadczeniu usług dla branży medycznej. Jedną z nich jest Firma [link]Netmed, która działa na tym rynku już od prawie 10 lat. Jako srebrny partner Asseco, firma ciągle podnosi kwalifikacje swoich pracowników tak aby zawsze zapewnić obsługę i standard na najwyższym poziomie.Zdalne wsparcie informatyków bardzo ułatwia pracę umożliwiając bezpośrednie korekty błędów lub inną [link]konfigurację oprogramowania mMedica, wynikłych w trakcie pracy. W przypadku awarii sprzętu zostaje zapewnione urządzenie zastępcze na czas naprawy. Ponadto istnieje możliwość zdalnego uzyskania fachowego doradztwa i przeprowadzenia konsultacji z wykwalifikowanym personelem zajmującym się rozliczaniem świadczeniodawców każdego dnia.

Oprogramowania mMedica umożliwiają zdalną pomoc i serwis całodobowy. Dodatkowo portal świadczeniodawcy pozwala na pisanie sprawozdań z przeprowadzonych działań, usługi w imieniu świadczeniodawcy weryfikacji ich poprawności, tworzenie list pacjentów oczekujących w „kolejkach”, prowadzenie pełnej archiwizacji baz danych umożliwiającej bezpośrednią komunikację między gabinetem lekarskim a Narodowym Funduszem Zdrowia

Instalacja [link]konfiguracje oprogramowania mMedica i konfiguracja urządzeń staję się coraz trudniejsza a kliniki w codziennej pracy zmuszone są wykorzystywać do pomocy firmy informatyczne, których wiedza i umiejętności okazują się być nieocenione w codziennym funkcjonowaniu przychodni.

Tags:

Comments are closed.