worki foliowe

Nasze doświadczenie wskazuje, że istnieje ogromny i ciągle rosnący popyt na materiały opakowaniowe wysokiej jakości oraz na kompletne rozwiązania opakowaniowe, dlatego pragnąc zaoferować naszym Klientom wszystkie światowe nowości stale poszerzamy ofertę o nowe produkty. RĘKAWY FOLIOWE LDPE: grubość od 15 do 200 mikronów, szerokość od 30 do 2400 mm, możliwość zabarwienia na dowolny kolor, możliwość nadruku, produkcja na bazie surowców oryginalnych jak również regranulatów, z dowolnymi zakładkami bocznymi, na życzenie klienta mikroperforacja, aktywacja.

Wykorzystujemy najnowsze technologie, które pozwalają sprostać potrzebom bardzo wymagających kontrahentów. Duży potencjał technologiczny gwarantuje terminowe dostawy wyrobów i najwyższą ich jakość zgodną z europejskimi normami. Posiadane zaplecze technologiczne umożliwia nam drukowanie na folii metodą flexodruku w dwóch kolorach.

Taśma ostrzegawcza LDPE – biało czerwona: zdecydowanie taniej niż u konkurencji!!!, dowolne kolory – istnieje możliwość wyprodukowania taśm w kolorach określonych przez Klienta, szerokość dowolna, długość dowolna – na nawoju. Rękaw foliowy LDPE: grubość od 0,015 do 0,20 mikronów, szerokość od 200 do 2000 mm. Półrękaw foliowy LDPE: grubość od 0,015 do 0,20 mikronów, szerokość od 150 do 4500 mm. Taśma termokurczliwa LDPE: grubość od 0,015 do 0,20 mikronów, szerokość 100 do 1650 mm
Worki foliowe LPDE – opakowaniowe, na śmieci: wymiary i grubości dowolne zgodne z wymaganiami Klienta. Taśma samoprzylepna: produkcja na bazie folii polipropylenowej i polietylenowej. Folia stretch: maszynowa i ręczna, grubość: od 0,017 do 0,030 mikronów.

Witamy na naszej nowej stronie internetowej, którą właśnie dzisiaj po raz pierwszy publikujemy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziecie Państwo opakowania foliowe: rękawy foliowe, półrękawy, worki, taśmy, folie LDPE oraz wszelkiego rodzaju wyroby z folii. Jesteśmy przekonani, że nasz profesjonalizm, doświadczenie oraz konkurencyjne ceny zachęcą Państwa do współpracy z nami.

Pragniemy zwrócić Państwa szczególną uwagę na nasze taśmy ostrzegawcze LPDE, które wykonujemy zgodnie z wymaganiami Klientów: w różnych kolorach, różnej długości, różnej szerokości. Nasza firma działa na rynku od 1992 roku i jesteśmy firmą rodzinną. Produkujemy folię LDPE i opakowania foliowe.

Tags:

Comments are closed.