okna Brugmann

Stwierdzenie “okno na świat” ma swoje odzwierciedlenie w praktyce. Dzięki nim oglądamy to co dzieję się na naszym ogródku, podwórku czy ulicy. Wyciszają nasze domy. Obecnie możemy znaleźć ogromną paletę okien, od biłych, barwnych aż po drewniane. Jak wiele kolorów i materiałów tak wiele rodzai i klas okien. Musimy jednak pamiętać żeby wybierać te najwyższej klasy, które pozwolą nam na spokojny sen.

Okna Salamander czyli okna zabudowane na trzech uszczelkach. Co to oznacza? Oznacza to, że okna tej marki zapewniają jeszcze dokładniejszą izolację cieplną a zaokrąglone krawędzie sprawiają, że nawet w wysokich temperaturach, przy dużym nasłonecznieniu, miedzy poszczególnymi warstwami okna nie dochodzi do mikro uszkodzeń. Dlatego okna są trwałe a ich żywotność bez konieczności konserwacji bardzo długa.

Okna Brugmann to produkt najwyższej klasy. Firma Brugmann ze swoją 46 letnią tradycją jest znanym i doświadczonym producentem okien. Dzięki zastosowaniu profilu pięciokomorowego i uszczelki dwukomorowej zgrzewalnej są wyjątkowo szczelne. System ten zapewnia również wysokiej klasy wyciszenie pomieszczenia a co za tym idzie komfort mieszkania.

Energooszczędne okna to hit ostatnich lat. Technologie użyte do ich produkcji wymagały długich i monotonnych badań wielu światowej klasy inżynierów. Jednak było warto ponieważ okna te zmniejszają koszta przeznaczone na ocieplanie domu o ponad 60%. Dlatego mimo swojej dość wygórowanej ceny koszta zakupu szybko się zwracają a klient może być zadowolony z dobrej inwestycji.

Okna pcv czyli wysokiej klasy okna o zwiększonej izolacji cieplnej. Okna te stały się w ostatnich latach najczęściej kupowanymi oknami w Polsce ze względu na swojej właściwości. Mianowicie okna pcv zatrzymują o ponad połowę więcej ciepła niż zwyczajne okna bez tej technologii. Dlatego zdobyły przychylność wielu konsumentów a dzięki wytrzymałym materiałom, służyć nam będą przez długie lata.

Tags:

Comments are closed.