Przewozy do Holandii – Busy Holandia.

Często zadajemy sobie pytanie czy auto, którym będziemy się poruszać jest odpowiednio wyposażony i czy nasza podróż będzie wygodna. Z nami nie musisz się zamartwiać o tego typu szczegóły, ponieważ nasze auta wyposażone są bogato w pełen pakiet elektryczny, klimatyzację, wygodne fotele oraz wiele innych udogodnień nie odczujemy pokonanych przez nas kilometrów. Wszystko to sprawia, iż podróż z nami to świetny i trafny wybór.

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy Państwu zaoferować nasze usługi w zakresie bus do niemiecLicencjonowanych Międzynarodowych Przewozów Pasażerskich. Usługi wykonujemy w oparciu o profesjonalna kadrę doświadczonych kierowców na trasie busy do Niemiec Przewozimy nowymi busami posiadającymi w klimatyzację, wygodne fotele, GPS, duża przestrzeń bagażową. Gwarantujemy duży komfort podróżowania.
Pojazdy nasze utrzymujemy w nienagannym stanie technicznym jak i estetycznym.

Dopadły Cię obawy gdy jedziesz w nieznane Ci powierzchnia do Holandii, boisz się że nie będziesz potrafić poprowadzić słusznie kierowcy? Z nami nie musisz się obawiać o tego rodzaju sytuacje, nasi pracownicy są niesłychanie obyci w przewozach busy Niemiecy również zaopatrzeni są w odpowiednie zestawy nawigacji, które doprowadzą nas na terenie całej europy pod wskazane drzwi. Dlatego też przewozy nazywane są “od drzwi do drzwi”.

EuroTrans posiada wszystkie wymagane dokumenty do realizacji przewozów międzynarodowych licencje i certyfikaty: Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego Transportu Drogowego ludzi. Licencja na świadczenie międzynarodowego komercyjnego transportu osób autokarem lub autobusem. Zatrudnieni kierowcy przeszli szkolenia BHP oraz posiadają bieżące badania medyczne.

Wielu ludzi liczy się z tym komu powierza własne zdrowie i życie swojej rodziny, natomiast my wiemy jak ważne i odpowiedzialny jest transport ludzi i paczek. Podchodzimy do naszej pracy odpowiedzialnie oraz sumiennie dbając stan techniczny naszych samochodów, ponieważ to od nich oraz od naszych umiejętności zależy bardzo dużo. Wyjazdy z nami gwarantują bezpieczny wyjazd oraz powrót z każdego miejsca w europie: przewozy do Niemiec czy z Holandii.

Tags:

Comments are closed.