Slican – technologia w Twojej firmie

Nowoczesne technologie nieuchronnie wkraczają w coraz większy obszar naszego życia. Komputery, telefony z systemem VoIP czy monitoring, to tylko nieliczne sprzęty, które są już powszechnie używane. Nie dziwi, więc fakt, że obecnie każda firma wyposaża stanowiska pracy w owe urządzenia.

Praca z dala od biurka przestaje być już tylko domeną przedstawicieli handlowych. Coraz większa liczba pracowników wysyłana jest w teren, co powoduje konieczność zapewnienia takiemu pracownikowi telefonu. Producenci ze Slican i Panasonic wychodzą naprzeciw właścicielom firm proponując bezprzewodową i mobilną łączność IP z wykorzystaniem telefonu GSM oraz VoIP. Dzięki wykorzystaniu sieci WLAN można wygodnie dostarczyć narzędzie komunikacji głosowej przy jednoczesnym obniżeniu wydatków na łączność. Ten sposób pozwala lepiej wykorzystać do rozmów telefonicznych infrastrukturę, która została już wdrożona w danym przedsiębiorstwie.

Jednorodna struktura, identyczne i niezawodne rozwiązania. Dostęp za pomocą jednego urządzenia do komunikacji analogowej, ISDN, IP oraz połączeń GSM. Zarządzanie całą siecią, wszystkimi urządzeniami i dodatkowymi aplikacjami z poziomu jednej platformy administracyjnej. Wyższy poziom bezpieczeństwa sieci, transmisji głosu i danych. Jednorodny system analiz i raportowania zdarzeń komunikacyjnych są jak najbardziej w naszym zasięgu.

Na rynku istnieje wiele firm, które oferują usługi związane z kompleksowym wyposażeniem budynków zarówno przemysłowych jak i mieszkalnych w monitoring, sieci komputerowe, centrale telefoniczne wraz z kamerami i telefony z IP i VoIP. Najbardziej powszechne i najczęściej wybierane są urządzenia firm Slican oraz http://wedrotel.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=95&Itemid=48.

Aby szybko reagować na nowe możliwości biznesowe i wyzwania konkurencyjne, każda organizacja musi zapewnić doskonałą komunikację zarówno poprzez stosowanie zintegrowanych centrali telefonicznych jak i sieci komputerowych ze światem zewnętrznym, jaki w ramach swoich własnych struktur.

Tags:

Comments are closed.