Szkolenia w Polsce

Chcesz zorganizować szkolenie lub konferencję ale zastanawiasz się gdzie? Koniecznie przeczytaj ten tekst. Ostatnio wiele firm organizuje swoje szkolenia w górach. Idealną miejscowością jest górskie miasto Ustroń, gdzie wypoczynek trwa cały rok.

Ustroń jest jedną z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Miasto położone jest w Beskidzie Śląskim nad rzeką Wisłą pomiędzy dwoma szczytami górskimi – Wielką Czantorią 995 m. n.p.m. i Równicą 884 m. n.p.m. Ustroń stanowi idealne miejsce do wypoczynku a także świetną bazę wypadową do sąsiednich miejscowości Beskidzkiej Piątki (Wisły, Szczyrku, Brennej i Istebnej) jak również do Czech i na Słowację. Uzdrowisko posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę i cechuje się wyjątkowymi walorami turystycznymi.
Zlokalizowanych jest tu wiele wyciągów narciarskich i tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, dostępne są także liczne szlaki przeznaczone do wędrówek pieszych. Do Ustronia można wygodnie i szybko dojechać, z centrum Polski wiedzie dwupasmowa droga szybkiego ruchu.

Ustroń oferuje pokoje w wielu kategoriach cenowych. Są tu zarówno bardzo drogie hotele pięciogwiazdkowe i czterogwiazdkowe, jak i nieco tańsze hotele trzygwiazdkowe. Oprócz tego komfortowe pokoje można też znaleźć w znacznie tańszych ośrodkach wczasowych i pokojach gościnnych.
Pokoje w ośrodkach wczasowych w Ustroniu i okolicach nie posiadających kategorii hotelowej są zazwyczaj znacznie tańsze a wiele z nich oferuje bardzo komfortowe wyposażenie. Standardem są pokoje wyposażone w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, radio, telefon i telewizję satelitarną.

Ponadto noclegi w górskim mieście Ustroń są tańsze niż np. w Zakopanym. Za nocleg w Ustroniu zapłacimy minimum 25-30 zł, natomiast taki sam pokój w okolicach Tart kosztuje średnio 10 zł za nocleg więcej.

Obiekty hotelowe z Ustronia oferują organizację szkoleń w Ustroniu i spotkań firmowych. Niektóre z nich oferują specjalnie przygotowane pakiety szkoleniowe w bardzo atrakcyjnych cenach.

Tags:

Comments are closed.