Ślubne upominki dla gościa

Planowanie ceremonii ślubnej, a w dalszej kolejności przyjęcia weselnego wymaga od młodej pary naprawdę dużego zaangażowania. Za każdym razem pragniemy, aby wszystko poszło dobrze, a przybywający na nasze przyjęcie znajomi wychodzili z niego w dobrych nastrojach i spełnieni. Dlatego też coraz częściej decydujemy się na drobne upominki dla gości naszego wesele.

Takim upominkiem na wesele (bomboniere utili) może być praktycznie każdy elegancko wyglądający gadżet. Niezwykle popularne są zestawy do wina złożone ze stojaku na wino i korkociągu. Ostatnio będąc na weselu dostałem w prezencie od nowożeńców ładną piersiówkę z dobrze wykonanym grawerem. Natomiast moja dziewczyna dostała piękny brelok z żółtą różyczką. Muszę przyznać, że było nam wyjątkowo miło.

Dobry upominek dla weselników nie koniecznie musi być kosztowny. Istotne żeby był elegancki i miał praktyczne zastosowanie. Gdy spełni te wymagania możemy być pewni, że goście będą z niego zadowoleni, a po kilku latach będzie im przywoływał piękne wspomnienia z tego wesela. Pamiętaj o tym wybierając upominki dla swoich gości.

Gdzie zamówić tego typu upominki dla gości? Bez wątpienie najciekawszą ofertę ma całkiem nowy sklep internetowy ProAnnaUpominki.pl. Sklep funkcjonuje również na terenie Włoch.

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.