Transport z Holandii – licencjonowane.

Często zadajemy sobie pytanie czy auto, którym będziemy się poruszać jest odpowiednio wyposażony i czy nasza podróż będzie miła. Z nami nie musisz się zamartwiać o tego typu szczegóły, ponieważ nasze auta wyposażone są bogato w pełen pakiet elektryczny, klimatyzację, wygodne fotele oraz wiele innych udogodnień nie odczujemy pokonanych przez nas kilometrów. Wszystko to sprawia, iż podróż z nami to świetny i trafny wybór.

Jesteśmy firmą zajmującą się przewozami na terenie całej europy zachodniej, posiadamy stabilną i renome na rynku transportu osób i paczek. Poduszki powietrzne, radio oraz odtwarzacze DVD. Pragniemy aby każda podróż z nami była przyjemna, szybka i bezpieczna dlatego nasze pojazdy prowadzą tylko doświadczeni kierowcy z odpowiednimi uprawnieniami oraz badaniami.

Cieszymy się, że możemy Państwu zaoferować nasze usługi w zakresie Licencjonowanych Międzynarodowych Przewozów Pasażerskich. Usługi świadczymy w oparciu o profesjonalna kadrę doświadczonych kierowców na trasie busy do HolandiiDysponujemy nowymi busami wyposażonymi w klimatyzację, wygodne fotele, GPS, duża przestrzeń bagażową. Gwarantujemy duży komfort podróżowania.
Pojazdy nasze utrzymujemy w nienagannym stanie technicznym jak i estetycznym.

Firma posiada wszystkie potrzebne do realizacji przewozów międzynarodowych licencje i certyfikaty: Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego Transportu Drogowego osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu osób autokarem lub autobusem. Wszyscy kierowcy odbyli szkolenia BHP oraz posiadają aktualne badania lekarskie.

Wielu ludzi liczy sie z tym komu powierza swoje zdrowie i życie swojej rodziny, natomiast my wiemy jak ważne i odpowiedzialny jest przewóz osób. Podchodzimy do naszej pracy odpowiedzialnie oraz sumiennie dbając stan techniczny naszych pojazdów, ponieważ to od nich oraz od naszych umiejętności zależy bardzo dużo. Wyjazdy z nami gwarantują bezpieczny wyjazd oraz powrót z każdego miejsca w europie: busy z Holandii czy z Niemiec.

Tags:

Comments are closed.