Granit-co to?

Promotor to firma, która jest współcześnie znana na rynku jako wiodący producent parapetów, zarówno stalowych, jak i aluminiowych, z blach ocynkowanych powlekanych.

Dobrze tam zajrzeć, nawet jeżeli wolelibyśmy kupić potrzebne nam produkty samodzielnie. Dzięki temu obejrzymy cały dostępny asortyment i zorientujemy się w kosztach.

Wraz ze swoim rozwojem Promotor poszerzyl ofertę o parapety PCV, drewniane, a także modele z aglomarmuru, marmuru, granitu i marmuru syntetycznego. Parapety, jakie oferuje Promotor są montowane w różnego typu miejscach – od budynków mieszkalnych, poprzez placówki szkolne, hotele, biurowce po budynki użyteczności publicznej. Promotor proponuje ponadto obróbki blacharskie, blachy, systemy rynnowe i różne akcesoria dachowe.

Wyroby, jakie oferuje Promotor są wykonane z wysokiej jakości blachy, dzięki czemu dają zapewnienie stabilności, trwałości i bezpieczeństwa. Warto jednak zwrócić uwagę także na ich walor estetyczny. Firma bowiem proponuje szeroki wybór motywów, kolorów i faktur.

Promotor, jak większość funkcjonujących na rynku firm, podąża z duchem czasu i proponuje swoje usługi także w Internecie.

Tags:

Comments are closed.