Kalkulator leasingu samochodu

Tani leasing samochodowy w najlepszych firmach można otrzymać nawet na podstawie dowodu osobistego w ciągu 10 minut od złożenia wniosku przez telefon oraz email czyli leasing przez internet. Auto można wybrać sobie dowolnie, nowe lub używane przy wkładzie własnym od 1%. Leasing można ubezpieczyć od straty finansowej, nawet w wariancie GAP fakturowy, który umożliwi nam zakup nowego auta utraconego nawet w 5 roku leasingu!

Od niedawna z leasingu maszyn mogą korzystać nie tylko firmy ale również rolnicy poprzez leasing maszyn rolniczych. To bardzo dogodna i opłacalna firma zakupu maszyn w bankowym leasingu. Niektóre firmy leasingowe proponują nawet leasing maszyny w procedurze uproszczonej, bez dokumentów finansowych. Wystarczy działać pół roku i złożyć wniosek online.

Dlaczego leasing? Bezpłatny blog edukacyjny na temat oferty leasingu dostępnej na polskim rynku. Dowiesz się co oferuje tobie leasing, na jakich warunkach możesz otrzymać finansowanie i do kogo się zwrócić by wybrać najlepiej leasing dla firmy i leasing konsumencki.

Zamiast kredytu na samochód, wobec braku zdolności kredytowej klienci wolą coraz częściej leasing konsumencki, tym bardziej że mogą ubezpieczyć spłatę rat leasingowych w razie szkody całkowitej i utraty leasingowanego auta, nie tracąc na tym. Ubezpieczenie GAP w leasingu zapewnia spokojny przez cały okres leasingu, nawet przez 7 lat.

Leasing samochodu w najlepszych firmach może być ponadto wyposażony w usługi dodatkowe jak Ubezpieczenie od straty finansowej GAP, karta paliwowa do tankowania bezgotówkowego, usługi serwisowe a nawet konto bankowe.Ubezpieczenie przedmiotu leasingu można sfinansować i rozłożyć na dogodne raty kwartalne lub miesięczne.

W coraz większej liczbie firm leasingowych leasing dostępny jest w formie uproszczonej. Oznacza to, że samochód w leasing lub maszynę do pewnej wartości można otrzymać bez przedstawiania dokumentów finansowych firmy ani zaświadczeń o dochodach. Niektóre wymagają pewnej kwoty opłaty wstępnej, inne dają leasingu już przy 1% wkładu własnego.

Tags:

Comments are closed.