Sklep online z quadami.

najlepsza możliwość innym quadem, większym, szybszym, takim dla dorosłych. Dane techniczne? Nawet 130 km/h przy maksymalnej pojemności 800 cm. Ale nawet z takim wariatem między nogami można wpakować się w niezłe kłopoty, jeśli wjedzie się w zupełnie trudny teren. Możesz zwiększyć swoje zdolność za pomocą odpowiedniego dobrania akcesoria do quadów lub też elementów takich jak wyciągarka.

Każdy, kto kiedyś wjechał się na rowerze na wystający korzeń i nie uniósł dupy z siodełka, dobrze wie, co oznacza ten ból. Jeśli ktoś zapomni się w ten rodzaj przy podróżowaniu powyżej setki, obrażenia mogą być drastyczne. Ich stopień uzależniona jest od tego, czy znajdować będziesz się w siodle, bądź też przelecisz przez kierownicę. Oraz czy quad pojedzie dalej, czy wywróci się na nas. Oferujemy ogromny wybór części do quada oraz części do quadów

Trudność tkwi także w tym, że quadami wolno poruszać się w Polsce tylko po drogach gminnych. Niemniej ci, co uwielbiają dziką przyrodę, po wielokroć spotkali na swej drodze te maszyny wplątane w leśne gałęzie lub w połowie zatopione w bagnach rezerwatów i torfowisk. – To zakazane, więc oczywiście tego nie czynimy. Jednak tym, którzy dopiero rozpoczynają zabawę w terenowe rajdy, prawdziwi wyjadacze doradzają wożenie maczet i wyciągarek.

Quady właśnie po to są! – entuzjazmują się crossowcy i jego weryfikacja na piaskach całego świata. Tylko do quadów trzeba bawić się w grupie znajomych osób. Na tym sprzęcie dociera się dosłownie wszędzie, w bagno, błoto, piachy. Zdarzają się wypadki. A jeśli ktoś nie wie, jak wyczyścić brudną chłodnicę szczoteczką do zębów, ma dylemat. Zaopatrz się dla swojego bezpieczeństwa w torby do quadów oraz motocykli sportowych. Chwilowo hitem sezonu jest wyciągarka do quada.

Jazda quadem nie przypomina jazdy na komarku – nie wolno balansować ciałem ani wystawiać na boki nóg (połamie je pierwszy napotkany krzak). To jest jak jazda na koniu. Motor ściska się między udami, nogi ma na podnóżku jak w strzemionach i mocno uważa się na wertepach.

Tags:

Comments are closed.